Swiatzwierzat.pl
pies skacze do telewizora

youtube.com/Rumble Viral

Terier zobaczył w telewizji konie i dosłownie oszalał. Wideo rozkłada na łopatki, jest hitem sieci

16 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Wheaten terier o imieniu Bella uwielbia zwierzęta. Dziewczyna przebywająca w domu właścicieli suczki nagrała jej reakcję na widok wyścigu koni w telewizji, a wideo zwala z nóg. Piesek jest tak podekscytowany zwierzętami na ekranie, że dosłownie osz

Terier należący do pewnego małżeństwa z Kentucky niedawno przez przypadek stał się gwiazdą sieci. Wszystko za sprawą reakcji na widok zwierząt w telewizji, a konkretnie koni biorących udział w wyścigu. Na ich widok urocza Bella zaczęła cieszyć się do ekranu i wykonywać niewiarygodny taniec!

Terier zobaczył konie

Choć nasze zwierzaki często towarzyszą nam przy tak prozaicznych czynnościach, jak oglądanie telewizji, raczej rzadko reagują na to, co dzieje się na ekranie. W przypadku Belli jest jednak zupełnie inaczej. 

Dziewczyna nagrywająca teriera akurat przebywała w rodzinnym domu chłopaka i udało jej się uwiecznić, jak suczka ogląda telewizję. Trudno powstrzymać się od śmiechu na ten widok!

Na nagraniu widać, jak podekscytowany piesek zauważył, co dzieje się na ekranie. Z początku zrywa się z kanapy i z ogromnym entuzjazmem podbiega do telewizora, jednak konie i jeźdźcy czekają jeszcze na sygnał.

Czeka i Bella, która dzielnie trwa przy ekranie, wpatrując się w niego uważnie. Kiedy po kilkunastu sekundach wyścig się zaczyna, terier po prostu nie może opanować ekscytacji!

Niezwykła reakcja psa na telewizor

Jak na zawołanie suczka zaczyna szczekać i podskakiwać w taki sposób, że wygląda, jakby wykonywała przypominający balet taniec. Jej krótki ogon sprawia wrażenie, jakby miał się zaraz urwać! 

- Bella jest psem rodziców mojego chłopaka. To wheaton terier z Kentucky, który spędza całe dnie czekając, aż zwierzęta pojawią się w telewizji, a najbardziej lubi wyścigi konne. Podskakuje z radości, gdy tylko bramki się otwierają i obserwuje cały wyścig. Mają też innego wheaton teriera o imieniu Quincy, który jest znany ze skakania do basenu i pływania na swojej ulubionej tratwie. To dwa najbardziej hałaśliwe i kochane psy, jakie kiedykolwiek spotkasz - napisała nagrywająca psa kobieta pod filmikiem.

Internauci są zachwyceni podekscytowanym psem. Większość też dziwi się, że Bella w ogóle jest zainteresowana oglądaniem telewizji.

- Woooow, mój pies nigdy nie zareagował na nic w telewizji.

- Podoba mi się jej merdający ogon! Taki słodki!

- Ten pies ma poważny problem z zakładami!

Większość psiaków rzeczywiście rzadko reaguje na to, co dzieje się na ekranie telewizora, chyba że usłyszą niepokojący dźwięk. Bella jest jednak wyjątkowa i po prostu nie może się doczekać, aż będzie mogła zobaczyć inne zwierzaki w telewizji. Jej reakcja jest po prostu bezcenna!

Zobacz wideo:

źródło: youtube.com

Podobne artykuły

pies i robbie

Psy

Adoptowany chłopiec postanowił ocalić psy w podeszłym wieku. "Wiem, jak to jest być niekochanym”

Czytaj więcej >
Nagranie z monitoringu

Psy

Bezczelnie ukradł yorka, gdy właściciel był na zakupach. Wszystko uchwyciła kamera

Czytaj więcej >
Łatek

Psy

Starsi państwo poprosili o pomoc w transporcie pieska. Zgłosił się wicemarszałek Sejmu

Czytaj więcej >
Golden retriever i króliczki

Psy

Golden retriever adoptował zagubione króliczki. Zajął się nimi w najczulszy sposób

Czytaj więcej >
Jan Błachowicz

Psy

Jan Błachowicz o obowiązkach właścicieli zwierząt. Ma ważny apel do fanów

Czytaj więcej >
Screen z programu na żywo

Psy

Wpadka z pogodą w rosyjskiej telewizji. Golden retriever też chciał zostać prezenterem

Czytaj więcej >