Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Szczeniaki

Szczeniaki

znalezione kocięta
08.04.2024 10:40 Był pewien, że ratuje kocięta. Oniemiał, gdy usłyszał słowa weterynarza

Mężczyzna podczas wiosennego sprzątania ogrodu usłyszał niepokojące dźwięki. Spod jego tarasu dochodziły odgłosy małych zwierząt. Gdy uchylił jedną z desek, zobaczył przemoknięte i zmarznięte stworzenia. Właściciel ogrodu był pewien, że na jego posesji okociła się bezdomna kotka. Dopiero weterynarz uświadomił mu, co tak naprawdę uratował. 

porzucona suczka
13.02.2024 16:12 Sunia urodziła. Gdy szczenięta przyszły na świat, przypomnieli sobie o tacie

Zaawansowana ciąża nie przeszkadzała właścicielom, aby wyrzucić suczkę na bruk. Pita trafiła do schroniska, jednak nawet tam dla niej i jej nienarodzonego potomstwa nie było miejsca. Porzucona przez ludzi straciła do nich zaufanie. Życie psiej rodziny wisiało na włosku, a sprawę komplikowało położenie ojca szczeniąt. On także potrzebował pomocy.

mops
13.08.2020 19:33 Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok

Mopsy to kontaktowe psiaki, które coraz częściej wybierane są na domowych towarzyszy życia. Nie przepadają za aktywnością fizyczną, a długie godziny spędzone na wylegiwaniu się, mogłyby dla nich trwać w nieskończoność. Z kolei husky to żywiołowe i energiczne czworonogi, które uwielbiają ruch na świeżym powietrzu. Co może powstać z takiego nietypowego połączenia? Pugsky, czyli najdziwniejszy psiak świata!Mops skrzyżowany z husky to wyjątkowa mieszanka genów. Pugsky, bo tak nazwana została hybryda raz, swoją ogromną popularność zawdzięczają nietypowej aparycji. Szczeniaki są wyjątkowe i właśnie dlatego przykuwają wzrok. Trzeba przyznać, że wyglądają niesamowicie!

szczeniaczki
24.07.2020 00:20 Szczeniaczki idą już spać i życzą słodkich snów. A wasze zwierzaki śpią z wami w łóżku?

Każdy właściciel ma inne podejście do tej kwestii, w związku z czym wywołuje ona wiele sposób. Niektórzy nie wyobrażają sobie wpuścić psa czy kota do łóżka, inni wręcz przeciwnie – uwielbiają się przytulać do swoich zwierzaków w czasie snu. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Niezależnie od opinii, trzeba przyznać, że śpiące szczeniaczki ze zdjęcia to wyjątkowo uroczy widok!Szczeniaczki są już gotowe do snu i leżą pod kołderką. Słodkie pieski od razu przywołują uśmiech na twarz, aż samemu chce się spać! Czy pozwalacie zwierzakom spać z wami w łóżku?

pseudohodowla
23.07.2020 00:36 Nic słodszego dziś nie zobaczycie. Urocze szczeniaczki zasnęły w misce

Szczeniaki zasnęły w misce. Prawda, że są urocze? Te dwa maluchy na razie większość czasu spędzają na spaniu i jedzeniu. Jesteśmy pewne, że nic słodszego dziś nie zobaczycie, w końcu taki duet nie zdarza się często!

Szczeniaki
21.07.2020 10:47 Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało

Szczeniaki rasy golden retriever już same w sobie są urocze. Kiedy jednak zwierzaki spotkały się z małym chłopcem, atmosfera zrobiła się wyjątkowa. Radości i zabawie nie było końca, a wszystko uwieczniono na filmie. Koniecznie musicie go zobaczyć, uśmiech gwarantowany!Szczeniaki zostały nagrane, gdy goniły małego chłopca. Ten nie był w stanie im uciec, aż nagle potknął się i wylądował na ziemi, na co maluchy zareagowały natychmiast! Cała sytuacja została nagrana, a wideo okrążyło sieć błyskawicznie. Trzeba przyznać, że było warto uwiecznić takie wydarzenie!

Szczeniaki
10.07.2020 22:12 Byli przekonani, że uratowali szczeniaki labradora. Gdy weterynarz zdradził im prawdę, odebrało im mowę

Ratownicy dostali informację, że w jednym z kanałów burzowych zaklinowały się szczeniaczki. Pomimo usilnych prób samodzielnie nie dałyby rady się stamtąd wydostać. Strażnicy natychmiast udali się na miejsce i przystąpili do akcji ratunkowej. Mieli pełną świadomość, że w tej sytuacji każda sekunda jest na wagę złota. W grę wchodziło życie malutkich i bezbronnych piesków.Labrador to charakterystyczna rasa, którą rozpoznają nawet osoby nieinteresujące się psami. Ratownicy, którzy uratowali kilka czarnych szczeniaków, byli pewni, że w ich aucie znajdują się właśnie szczenięta labradora. Gdy specjalista zdradził im, co to za zwierzęta, dosłownie zaniemówili. Prawda okazała się zupełnie inna!

psy
16.05.2020 19:07 Nie ma słodszego widoku. Śliczne pieski skradły nasze serca

Spójrz tylko na te trzy pieski. Czy wydziałaś kiedy bardziej uroczy widok? Ta mała gromadka wygląda na prawdziwych rozrabiaków, którym, dzięki im słodkim spojrzeniom, jesteśmy w stanie wybaczyć dosłownie wszystko. Pamiętasz, jak twój pupil był jeszcze malutkim szczeniaczkiem? Te trzy małe pieski są niezwykle urocze. Z chęcią przygarnęlibyśmy je pod swój dach.Pieski potrafią rozczulić nas do granic możliwości, szczególnie gdy są małymi szczeniaczkami. Ta trójka rodzeństwa wręcz podbiła nasze serca. Drobnym, puszystym łaciatym kuleczkom nikt się nie oprze. Kto z nas nie chciałby mieć takiego pupila? Nic w końcu nie koi nas tak, jak widok wesoło merdającego ogonka, po ciężkim dniu.

15.05.2020 09:48 Suczka „poprosiła” ratowników o uratowanie jej szczeniaków. Gest psa wzrusza do łez

Suczka błąkała się samotnie po ulicy. Bała się ludzi i nikomu nie pozwoliła się dotknąć. Gdy wezwano na pomoc ratowników, ona dobrze wiedziała, że są to osoby, które chcą jej pomóc. Podeszła do nich ufnie, przywitała się, wyciągając łapę i zaczęła prowadzić do jednego z domów stojących na ulicy. Jak się okazało, w środku znajdowały się jej szczeniaki.Suczka podeszła do pracowników schroniska dość ostrożnie, ale skądś wiedziała, że są to osoby, które mogą jej pomóc. Jak się okazało pies, miał duży kłopot. Właściciel domu wyrzucił ją, zostawiając sobie szczeniaki. Pracownicy schroniska rozpoczęli mediacje z mężczyzną, które nie przynosiły skutku.

16.04.2020 18:00 Niesłychane, co stało się, gdy mężczyzna zaczął śpiewać do piesków. Po chwili szczeniaki zareagowały

Szczeniaki nie są wcale łatwe do ujarzmienia. Psiaki nie bardzo wiedzą czego chcą, są niecierpliwe i niegrzeczne. Nie znają jeszcze komend czy poleceń, ale jako młode stworzenia potrafią jak wszystkie maluchy odbierać i reagować na czułość. Gdy mężczyzna zaczął śpiewać do piesków, nie musiał długo czekać na ich reakcję!Szczeniaki były bardzo niespokojne, dlatego mężczyzna postanowił coś dla nich zrobić. Zacząć śpiewać, a maluchy zareagowały natychmiast. Niesłychane, jak mądre są te małe pieski!

Szczeniaki
27.03.2020 12:26 Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało

Szczeniaki goniły małego chłopca, który mimo usilnych prób nie był w stanie im uciec. W pewnym momencie dziecko potknęło się i nie miało szans na odgonienie małych piesków. To, co wydarzyło się po chwili, jest niesamowite. Wszystko zostało nagrane, a film podbija serca internautów z całego świata. Nic dziwnego, trudno o słodsze nagranie. Szczeniaki rasy golden retriever już same w sobie są urocze. Kiedy jednak zwierzaki spotkały się z małym chłopcem, atmosfera zrobiła się wyjątkowa. Radości i zabawie nie było końca, a wszystko uwieczniono na filmie. Koniecznie musicie go zobaczyć, uśmiech gwarantowany!

Szczeniaki
20.03.2020 13:30 „Gdyby szczeniaki mogły mówić, nigdy bym nawet nie próbował zaprzyjaźnić się z ludźmi”

Gdyby szczeniaki mogły mówić, nigdy bym nawet nie próbował zaprzyjaźnić się z ludźmi – ten cytat z czeluści internetu najlepiej opisuje, jak większość miłośników psów traktuje swoich podopiecznych. Psom po prostu nie można odmówić uroku i nawet jeśli nie jest się ich największym fanem, ciężko zaprzeczyć, jak świetnymi są kompanami!Szczeniaki to prawdziwa żywa słodycz. Psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka, to wiadomo nie od dziś, a każdy właściciel doskonale wie, jak cudownymi są towarzyszami życia. A już jeśli wychowujemy je od szczeniaka – są jak nasza najbliższa rodzina!

13.03.2020 16:55 Suczka została znaleziona w śniegu przemarznięta. Gdy zajrzano pod nią, odkryto prawdziwy cud

Suczka nie chciała ruszyć się ze swojego miejsca. Choć leżała w śniegu, miała ważny powód, dla którego nie mogła wstać. Całą sytuację zobaczyli przypadkowi ludzie. Od razu zadzwonili po pomoc. Nie było żadnej możliwości, aby bezbronne zwierzę poradziło sobie same. Zwłaszcza że skrywało tajemnicę. Suczka i jej szczeniaki otrzymali ciepłe posłanie, a do tego oczywiście wodę i jedzenie. Po kilku dniach spędzonych w ośrodku stan zdrowia matki poprawił się. Suczka ponownie zaczęła karmić swoje dzieci mlekiem.ZOBACZ ZDJĘCIA: Akcja ratunkowa Uspokajamy, że wszystkie pieski przeżyły. Co ciekawe, suczka otrzymała na imię Snowbelle, czyli Śnieżka. Fot. Facebook / Red Lake Rosie’s Rescue Psina walczyła o życie sześciu szczeniaków. Zobaczcie, jak suczka dzielnie walczyła o swoje szczeniaki. Całe szczęście, ten koszmar jest już za nią!Srogie zimy Opiekunowie podzielili się zdjęciami psów w swoich mediach społecznościowych. Wyznali, że nie mają pojęcia jak suczka i jej dzieci przetrwały. Nie wszystkie zwierzęta są w stanie poradzić sobie zimą. Ważne, aby ich wtedy nie zostawiać na pastwę losu. Suczka prawie zamarzła tej zimy. Całe szczęście, zmarznięte zwierzę uratowali przypadkowi ludzie, którzy zobaczyli czworonoga w jamie śnieżnej. Z początku nie mogli zrozumieć, czemu pies nie ucieka przed zimnem. Dopiero gdy podeszli bliżej, poznali powód. – To zdjęcie pokazuje wielką potrzebę schronienia i jedzenia w trakcie naszych bardzo surowych zim – czytamy na stronie schroniska na Facebooku.Suczka i jej dzieci już czują się dobrze. Najprawdopodobniej niedługo będzie można je adoptować. Nie wiadomo, czy są już chętni na szczeniaki i ich matkę. Ale nie mamy wątpliwości, że ci szybko się znajdą. Gdy przechodzący obok psa ludzie podeszli do niego bliżej, zobaczyli, że wymarznięta suczka ogrzewa ciałem swoje szczeniaki. Przechodnie zawiadomili lokalną fundację Red Lake Rosie’s Rescue w stanie Minnesota w USA. Opiekunowie od razu zajęli się bezbronnymi psami. Stwierdzili, że sześć 3-tygodniowych szczeniaków było wygłodzonych. Niestety, przemarznięta i zmęczona matka nie miała już dla nich mleka. Fot. Facebook / Red Lake Rosie’s Rescue Wszystkie pieski zostały uratowane. Fot. Facebook / Red Lake Rosie’s Rescue Niedługo malutkie pieski trafią do adopcji. ZOBACZ TEŻ: Dziecko ruszyło w stronę Husky’ego. Reakcja psa rozkłada na łopatki, tata wszystko nagrał Husky podszedł do małego chłopca. Gdy tylko otworzył pysk, mama chwyciła za telefon Owczarek niemiecki reaguje na tajemniczy gest policjanta. Odpowiedź psa odbiera mowę Kotka z najgroźniejszą miną na świecie. Jej pyszczek budzi grozę i uśmiech jednocześnie Golden retriever, który wygląda jak jednorożec. Cały świat zakochał się w piesku z jednym uchem

Szczeniak
03.03.2020 21:56 Maleńki piesek wystawia łapkę po piątkę. Przybijesz?

Piesek wyciąga łapkę po piątkę! Ciężko odmówić takiemu słodziakowi. Psy uwielbiają uczyć się sztuczek i warto je ich uczyć już od szczeniaka. Ten psiak wręcz nie może się doczekać, aż jego pani wystawi rękę po piątkę. Ciężko się nie uśmiechnąć!Maleństwo o wdzięcznym imieniu Norbert jest naprawdę urocze. Szczeniaczek został nagrany, gdy jego pani prosi go o piątkę, a zwierzak wprost nie może powstrzymać ekscytacji sztuczką. Do tego jego niewielkie rozmiary i przesłodki pyszczek sprawiają, że nawet największy twardziej mu się nie oprze. Spójrzcie tylko – czy to nie najbardziej uroczy piesek?

Kot
12.02.2020 09:35 Dwa szczeniaki rzuciły się na spacerującego kota. Jego reakcja mówi wszystko

Szczeniaki rzuciły się na mruczka. Kot został zaatakowany w trakcie swojego popołudniowego spaceru. Jego oprawcy nie mieli nad nim litości, ale zwierzak zareagował niemalże natychmiastowo. Pomimo dramatyzmu sytuacji… całość wygląda dość zabawnie. A wszystko za sprawą chuliganów, którzy postanowili utrzeć nosa kotkowi. Nie od dziś wiadomo, że pies i kot to bardzo energetyczne połączenie, które potrafią rozbawić do łez. A duet dwóch szczeniaków i doniosłego kota… no cóż, to musicie zobaczyć na własne oczy. Szczególnie kiedy małe psiaki są z natury awanturnikami, które nieustannie szukają zaczepki.

szczeniaki
11.02.2020 09:37 Myślał, że ktoś podrzucił mu na trawnik karton pełen szczeniaków. Prawda okazała się inna

Szczeniaki, które mężczyzna znalazł porzucone w kartonie wzbudziły w nim ogromną litość. Kiedy postanowił się nimi zająć, odkrył szokującą prawdę. Zawartość zostawionej na jego podwórku paczki była naprawdę groźna. Kiedy mężczyzna zauważył na swoim podwórku tajemniczy karton, postanowił zajrzeć do środka. Jego oczom ukazały się szczeniaki przykryte kocem. Kto ma serce porzucać takie maluchy na pastwę losu? Prawda, która stała za pozostawioną paczką okazała się zupełnie inna. Mężczyzna nie mógł wyjść z niedowierzania.

psy
03.02.2020 17:05 Myśleli, że adoptowali zwykłe szczeniaki. Dopiero po czasie odkryli, jak bardzo się mylili

Psy tej przygarnięte przez tę parę mocno ich zaskoczyły. Małżeństwo myślało, że adoptuje dwa zwyczajne szczeniaczki. Maleństwa były urocze i puchate – sprawiały wrażenie, że świetnie będą pasować do ich rodziny i dogadają się z dzieciakami. Szybko jednak nowi właściciele przeżyli szok – psy okazały się inne, niż im się zdawało! Rodzina przygarnęła pod swój dach dwa urocze szczeniaki, nie przewidzieli jednak, co z nich wyrośnie. Z małych, puchatych kulek, w ciągu kilku miesięcy zrobiły się prawdziwe giganty! Jak to możliwe? Szczeniaki, które przygarnęło małżeństwo to nowofunlandy – psiaki, które swoją masą ciała sięgają aż 75 kg! Szybko okazało się jednak, że mimo rozmiarów, olbrzymy są bardzo łagodne i idealnie nadają się również dla dzieci. Prawda, że słodkie?

szczeniaki
31.01.2020 16:23 Szczeniaki zostały porzucone w lesie. Zaopiekował się nimi inny zwierzak, bez jego opieki nie miałyby szans

Szczeniaki, porzucone same w lesie, nie miałyby najmniejszej szansy na przeżycie, gdyby nie ich niespodziewany sprzymierzeniec. Zwierzak na co dzień raczej nie zajmował się ratowaniem innych mieszkańców lasu, postanowił jednak wziąć pod swoją opiekę te zagubione w nim maleństwa. Bardzo szybko usłyszał o nich ktoś, kto mógł podjąć bardziej zdecydowane działania. Ludzie potrafią okazać się okrutni wobec zwierząt, którymi mieli się opiekować. Zamiast się tym zajmować, bardzo często porzucają bezbronne zwierzaki, tak jak porzucone zostały te szczeniaki. Na całe szczęście, zwierzęta mają w sobie o wiele więcej ciepła niż my. To właśnie inne zwierzę sprawiło, że maleństwom udało się przeżyć.

suczka
07.01.2020 16:04 W Chinach istnieją automaty z żywymi szczeniaczkami. Można wyciągnąć je jak zabawki, nagranie jest straszne

Szczeniaki uwięzione w automacie do gry, sprzedawane za grosze — taką rzeczywistość pokazuje wideo z jednego z chińskich miast, które wypłynęło ostatnio w Internecie i spowodowało natychmiastową reakcję obrońców praw zwierząt. Nagranie jest naprawdę przerażające. Jak można tak traktować zwierzęta? Trudno wyobrazić sobie stworzenia bardziej bezbronne i wzbudzające w nas chęć zaopiekowania się nimi niż te malutkie szczeniaki. Jednak nie każdy ma takie odczucia. Są osoby, których los tych niewinnych zwierząt zupełnie nie interesuje. Takie właśnie osoby musiały wpaść na pomysł stworzenia tej okrutnej maszyny, z której można, jak zabawkę, wyciągnąć żywego pieska.

szczeniaki
27.12.2019 13:09 Przedszkole dla szczeniaków. Zdjęcia psich dzieci rozczulają, 3 fotka jest najlepsza

Szczeniaki to jedna z tych rzeczy na świecie, która sprawia, że topnieją najbardziej zatwardziałe serca. Urocze, puchate, malutkie pieski, często jeszcze niezgrabne i nieporadne rozbudzają wszystkie nasze instynkty opiekuńcze. Reagujemy w taki sposób nawet na pojedyncze pieski, co więc stanie się, kiedy będzie ich na raz 25? Tyle właśnie mieści się w przedszkolu dla piesków. Chociaż na początku sama idea przedszkola dla piesków może brzmieć nietypowo, każdy właściciel zwierzęcia szybko zrozumie, dlaczego w rzeczywistości to świetny pomysł. Pozwala to osobom pracującym na pełny etat przygarnąć zwierzę. No, a nam daje szansę zobaczenia, jak uroczo drzemią sobie uczęszczające do niego szczeniaki.

24.11.2019 09:25 Suczka została przywiązana do ogrodzenia i porzucona. Gdy ją znaleziono karmiła 6 szczeniąt

Suczka została przywiązana do płotu i porzucona przez swoich dotychczasowych właścicieli. Kiedy trzęsący się psiak został odnaleziony okazało się, że karmi 6 dopiero co urodzonych szczeniąt. Gdyby nie szybka interwencja odpowiednich służb, historia mogłaby skończyć się tragicznie. Suczka została porzucona przez okrutnego właściciela, który przywiązał ją do płotu, skazując tym samym na głodową śmierć ją i jej szczenięta. Na szczęście ona i jej dzieci zostały odnalezione i szybko zajęli się nimi weterynarze. Teraz szukają nowego domu.

suczka
08.11.2019 09:19 Suczka „poprosiła” ratowników o ratowanie jej dzieci. Spotkanie ze szczeniakami wzrusza

Suczka błąkała się po ulicach, dopóki nie wezwano ratowników. Dopiero wtedy, kiedy przyjechali, okazało się, że miała w tym swój powód. To niesamowite, w jaki sposób starała się prosić o pomoc dla swoich dzieci. Gdy wolontariusze z jednej z organizacji z Nowego Orleanu zobaczyli biedną, wygłodniałą suczkę nie zastanawiali się ani chwili. I chociaż psina nie pozwalała się do siebie nikomu zbliżyć, to poczuła, że to właśnie oni pomogą jej w ciężkiej sytuacji. Sunia co prawda była wystraszona, ale za to bardzo zdeterminowana.

06.11.2019 18:32 Strażacy gasili pożar, gdy zobaczyli, że suczka wynosi coś z płonącego domu. W wozie czekała ich niespodzianka

Suczka wykazała się tego dnia prawdziwym bohaterstwem, wielokrotnie zawracając się do płonącego domu i coś z niego wynosząc. Na początku strażacy byli zmuszeni ignorować psa i zajmować się pracą nad tym, by jak najszybciej ugasić ogień. Jednak kiedy wrócili do swojego wozu, tam czekała na nich niespodzianka! Jak wszyscy wiemy, zwierzęta tak samo, jak my, czują i postępują powodowane swoimi uczuciami. Są w stanie odczuć stratę, smutek. Ta suczka udowodniła, że instynkt macierzyński zawsze będzie najsilniejszą siłą napędową, jaka tylko może popychać kogoś do działania. Mało który człowiek potrafiłby tak się poświęcić.

Szczeniaki
05.11.2019 14:34 Szczeniaki umierały na oczach matki, która była przywiązana do drzewa „Patrzyła, jak umierają”

Szczeniaki, których bezduszni właściciele pozbyli się w najgorszy możliwy sposób, umierały na oczach matki. Ta przywiązana była do drzewa i nie mogła im pomóc. Kiedy materiał pojawił się w serwie tvn24.pl, w sieci zawrzało. To przerażające, do jakich czynów zdolni są ludzie. Nie po raz pierwszy okazuje się, że niektórzy właściciele zwierząt pozbawieni są nie tylko serca, ale również rozumu. To, jaki los zgotowali bezbronnym szczeniakom, dosłownie nie mieści się w głowie. Najwidoczniej nie do końca spodobał im się fakt, że ich suczka urodziła aż 6 szczeniąt. Problemu postanowili pozbyć się na własną rękę.

krzyżówka psa
25.08.2019 17:12 Terrier i rottweiler stworzyli nietypową parę. Ich szczeniaczki skradają serce

Terrier i rottweiler utworzyli nietypową parę. To prawdziwa mieszanka wybuchowa! Możecie sobie wyobrazić takie połączenie? Pomimo wielu różnic zwierzaki darzą się ogromną miłością, a ich szczeniaczki są wprost niewiarygodne! Jesteście ciekawi jak wyglądają psiaki, które powstały z tego nietypowego związku? Zapraszamy do lektury! To, że przeciwieństwa się przyciągają, chyba nikogo nie dziwi. Tak było też w tym przypadku! Miłość dwójki na pozór zupełnie różniących się od siebie psów sprawiła, że ich szczeniaki są całkowicie oryginalne, a przez to niepowtarzalne!

suczka
23.08.2019 14:38 Suczka straciła 9 szczeniaków, bardzo cierpiała. Wszystko zmieniło się, gdy poznała pewnego pieska

Suczka straciła 9 szczeniaków i nie mogła się z tym pogodzić. Dla każdej matki utrata dziecka to ogromny dramat — tak samo było w tym przypadku. Pokrzywdzony przez los pies przyjął kolejny cios od świata. Nie ma znaczenia, czy jest to zwierzę, czy człowiek, miłość rodzicielska jest silniejsza, niż wszystko. Suczka błąkała się bezczynnie po ulicach i wtedy zauważyli ją ludzie, którzy wezwali pomoc. Zabrano ją do organizacji Halfway There Rescue i zbadano ją. Pracownicy odkryli wtedy smutną prawdę na temat suczki. Psia mama była zdruzgotana.

pies
21.08.2019 17:33 Pies wykopał dół. Wszyscy myśleli, że tęskni za panem

Pies przychodził każdego dnia na cmentarz, a wszyscy myśleli, że to wynik tęsknoty za właścicielem, który zmarł. Znane są przypadki, kiedy to zwierzę nie może poradzić sobie ze stratą najbliższego przyjaciela. Prawda, okazała się zupełnie inna. Piesek każdego dnia odwiedzał grób pewnego mężczyzny. Pracownicy cmentarza myśleli, że był to jego właściciel. Kiedy dowiedzieli się, dlaczego pies przesiaduje na cmentarzu, byli zaskoczeni. Takiego rozwoju sytuacji się nie spodziewali.

  • 1
  • 2