Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Świnia

Świnia

świnka wietnamska
16.06.2024 15:42 Mieszkańcy Krakowa myśleli, że to dzik. Prawda okazała się zupełnie inna

Mieszkańcy Krakowa mogli się zdziwić, kiedy w okolicy Galerii Kazimierz dostrzegli spokojnie spacerujące zwierzę, przypominające wyglądem dzika. Szybko okazało się, że to zupełnie inny gatunek, dobrze znany lokalnym mieszkańcom. 

pożar
09.05.2024 12:11 Nie żyje ponad 2100 prosiaków. Potężny pożar strawił chlewnię

Na terenie jednego z gospodarstw w miejscowości Żarnowica Duża (woj. łódzkie) wybuchł potężny pożar, który pochłonął tysiące bezbronnych zwierząt. Ogień strawił chlewnię, w której hodowano świnie. Strażacy przez wiele godzin walczyli z żywiołem. Ponad 2100 zwierząt zginęło w okropnych męczarniach.

zwierzę
21.01.2020 12:06 Promowanie parku rozrywki cierpieniem zwierzęcia. Zmusili żywą świnię do skoku na bungee

Zwierzę, które cierpi dla uciechy gawiedzi to widok, który nie powinien mieć miejsca w cywilizowanym społeczeństwie. Ludzie, którzy zmusili świnię do skoku na bungee, zapomnieli, czym jest człowieczeństwo. Promowanie parku rozrywki przy pomocy maltretowania bezbronnej świni? To nie jest opowieść z czasów, gdy prawa zwierząt jeszcze nie istniały w świadomości społecznej. Oburzająca historia wydarzyła się całkiem niedawno. Domorośli spece od reklamy okrutnie wykorzystali zwierzę, by promować swój biznes. Barbarzyńskie zachowanie oburzyło internautów.