Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pielęgnacja Psa

Pielęgnacja Psa

pies
08.05.2024 15:09 Czym jest podszerstek u psa i jak go pielęgnować? Praktyczne porady

Podszerstek u psa jest bardzo ważnym elementem sierści, który ma ogromny wpływ na utrzymanie czworonoga w dobrej kondycji zdrowotnej. Ale co to dokładnie jest? Jak go pielęgnować? Poniżej znajdziesz kilka praktycznych porad.

Spacer z psem
11.04.2024 09:33 Tego nigdy nie rób podczas spaceru z psem. Pupil na pewno to doceni

Spacer z psem to nieodłączny element codzienności czworonoga. Większość z nich uwielbia moment, kiedy opiekun bierze smycz i zakłada mu szelki lub obroże. Niestety dla niektórych ludzi to obowiązek, podczas którego nie skupiają się na psie, a tym samym nie dają mu czerpać pełnej satysfakcji z przechadzki.

07.03.2019 15:09 Płochacz niemiecki. Żywiołowy pies o przyjaznym charakterze

Płochacz niemiecki to szczególne zwierzę. Choć uważany głównie za ”psiego myśliwego”, mocno przywiązuje się do właściciela i w stosunku do ludzi jest przyjazny i wesoły. To bardzo inteligentny czworonóg, który szybko się uczy i lubi aktywność na świeżym powietrzu. Dowiedz się o nim więcej. O płochaczu niemieckim nie słyszeli nawet niektórzy wielcy miłośnicy psów. To niezwykle rzadka rasa psa, która nie jest raczej znana poza granicami Niemiec. Warto jednak się nią zainteresować, bo poza silnie rozwiniętym instynktem łowieckim, płochacz niemiecki może być świetnym przyjacielem.