Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy

Krowy

Krowy
27.10.2019 10:45 Krowy podeszły do czegoś ukrytego w trawie. Gdy się poruszyło, zareagowały w najzabawniejszy sposób

Krowy pasące się na pastwisku w trawie dostrzegły nieznany i podejrzanie wyglądający obiekt. Kiedy podeszły bliżej wszystko stało się jasne, a ich reakcja, gdy się poruszyło… rozbawia do łez. Filmik, gdy tylko pojawił się w sieci stał się prawdziwym hitem. Gwarantujemy, że czegoś podobnego nie widzieliście nigdy. Zwierzaki, które chcemy wam dziś zaprezentować rozbawili tysiące internautów do łez. Ich zachowanie, kiedy dostrzegają w trawie nieznany im do tej pory obiekt rozbawia do tego stopnia, że do oczu napływają niekontrolowane łzy śmiechu. Szczególnie komiczna jest różnica wzrostu między nimi a niespodziewanie pojawionym się intruzem.

krowy
20.10.2019 11:00 Stado krów otoczyło psa i powoli zbliżało się do czworonoga. Finał mógł być tylko jeden

Krowy to zwierzęta, które często możemy spotkać na polskich ziemiach, jednak tak naprawdę mało o nich wiemy. Z tego powodu często nie rozumiemy ich zachowań, które mogą nam się wydawać niepokojące. Gdy stado krów otoczyło tego psa, finał mógł być tylko jeden! Zwierzęta często zaskakują nas swoimi niecodziennymi zachowaniami. Jesteśmy przyzwyczajeni do myśli, że krowy, konie czy kozy są odrobinę straszne, a to z powodu ich rozmiarów i nieznajomości ich charakteru. Okazuje się jednak, że nie zawsze jest się czego bać.

krowy
25.08.2019 14:52 Krowy zamykane żywcem w „grobach”. Lądują na talerzu, a my je smacznie jemy

Krowy są zwierzętami, które od wielu lat towarzyszą ludziom. Zazwyczaj hoduje się je z dwóch powodów — dla mleka i mięsa. Kiedyś widywało się je na pastwiskach, wśród łąk i traw, które stanowiły ich główne pożywienie. Dziś zamykane są żywcem w „grobach”, potem lądują na naszych talerzach. Dziś, krowy zamykane są w oborach wolno stojących, bez możliwości dalekich wędrówek na pole. Postęp cywilizacyjny sprawił, że ich kontakt z człowiekiem jest ograniczony, a większość zadań, kiedyś wykonywanych przez ludzi, przejęły maszyny. Czy mięso pochodzące od takich krów jest w ogóle zdrowe?

Katowice
31.07.2019 17:17 Skandaliczne warunki transportu krów w Katowicach. „Znaleziono trzy martwe zwierzęta”

Katowice: zatrzymano transport bydła z Litwy na Słowenię. Wielogodzinne piekło — tak nazywany jest długodystansowy przewóz zwierząt. Setki krów stojących w odchodach bez dostępu do wody i ściśnięte ze sobą zwierzęta – ten widok to prawdziwy koszmar. Katowice: Funkcjonariusze Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego zatrzymali dwie przeładowane ciężarówki, które przewoziły zwierzęta od 29 godzin. Trzy krowy zostały znalezione martwe na górnych pokładach pojazdów. Jedna z nich miała uwięzione kończyny.