Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Stado krów otoczyło psa i powoli zbliżało się do czworonoga. Finał mógł być tylko jeden
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 20.10.2019 11:00

Stado krów otoczyło psa i powoli zbliżało się do czworonoga. Finał mógł być tylko jeden

krowy
unsplash.com Daniel Leone

Krowy to zwierzęta, które często możemy spotkać na polskich ziemiach, jednak tak naprawdę mało o nich wiemy. Z tego powodu często nie rozumiemy ich zachowań, które mogą nam się wydawać niepokojące. Gdy stado krów otoczyło tego psa, finał mógł być tylko jeden!

Zwierzęta często zaskakują nas swoimi niecodziennymi zachowaniami. Jesteśmy przyzwyczajeni do myśli, że krowy, konie czy kozy są odrobinę straszne, a to z powodu ich rozmiarów i nieznajomości ich charakteru. Okazuje się jednak, że nie zawsze jest się czego bać.

Krowy otoczyły psa

Psy i wiejskie zwierzęta mają ze sobą wiele wspólnego. Na wsiach spędzają ze sobą wiele czasu i bywa, że psiaki czują się częścią stada krów czy owiec. Nie wszystkie zwierzaki są tak samo przystosowane do życia z innymi, ale te zdecydowanie za sobą przepadają. Zdjęcie opublikowane w serwisie Reddit natychmiast podbiło serca internautów i pokazało, że możemy się od zwierząt wiele nauczyć!

Gdy krowy otoczyły tego uroczego psiaka, można by się spodziewać zupełnie innej reakcji. Ogromne zwierzęta i stosunkowo mały pies okazali się jednak za sobą przepadać! Tylko spójrzcie, jak szczęśliwy jest piesek z powodu otrzymywanych przez krowy buziaków.

krowy

Krowy są zakochane w tym psie!

Jaki charakter mają krowy?

Okazuje się, że krowy mają charakter bardzo przyjacielski, do tego są niesamowicie wrażliwe. Te zwierzęta podejmują decyzje kierując się empatią i współczuciem, a także uczą się od siebie nawzajem. Są również bardzo ciekawskie, w związku z tym, gdy widzą jakieś nowe zjawisko czy nieznaną im osobę, natychmiast przychodzą popatrzeć. Nie lubią spędzać czasu w pojedynkę, dlatego dobrze czują się w stadzie gdzie nawiązują relacje i przyjaźnie.

Internauci zwykli pisać, że krowy to po prostu ogromne psy i mają sporo racji! To zwierzaki, które naprawdę wiele rozumieją i często wykazują więcej empatii niż ludzie. Są do nas bardziej podobne, niż nam się wydaje! Kanadyjscy naukowcy odkryli niedawno, że każda krowa ma swój własny charakter – mogą być optymistami lub pesymistami i różnie reagować na bodźce i stres. To naprawdę fascynujące i sympatyczne zwierzęta!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

krowy

Krowy to bardzo inteligentne zwierzaki.

krowy

Mają w sobie mnóstwo empatii i ciekawości świata!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Posiadanie psa zmniejsza ryzyko raka i pomaga w leczeniu depresji. Naukowcy nie mają wątpliwości
  2. Babcia była przekonana, że zajmuje się gromadką kotów. Dziwnie wyglądający mruczek nie wzbudził jej podejrzeń
  3. Kaczka ucieszyła się na powrót właścicielki! Zachowuje się dokładnie jak pies
  4. Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało

źródło: otwarteklatki.pl, magwet.pl, wgospodarce.pl