Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Dog Niemiecki

Dog Niemiecki

dog niemiecki
19.02.2024 11:20 Ogromny dog podszedł do dziecka. Napotkał niespodziewaną przeszkodę

Tego psa obawiają się niemal wszyscy. Liczący w kłębie 90 cm pies jest przedstawicielem największej rasy wyhodowanej przez człowieka. Wydawać by się mogło, że taki pies nie będzie miał trudności z żadną przeszkodą. Chcąc podejść do dziecka, niesamowicie się zdziwił. Całe zdarzenie nagrała mama uroczego malca.

dog niemiecki
30.12.2019 15:42 Chciała, żeby jej dog niemiecki wyglądał „bardziej przyjaźnie”. Pofarbowała go na różowo, to nie koniec

Dog niemiecki to przyjazny i lubiący dzieci pies, który świetnie nadaje się na stróża alo towarzysza. Niestety, ze względu na ich posturę i ogólny wygląd, często uważane są za bardzo niebezpieczne. Ta kobieta chciała „poprawić” wizerunek swojego zwierzęcia, zrobiła to jednak w bardzo dziwny sposób. 21-letnia kobieta wpadła na nietypowy pomysł na to, w jaki sposób sprawić, żeby jej pies wyglądał przyjaźniej. Właścicielka doga niemieckiego postanowiła pofarbować jego białą śmierć na różowo i fioletowo, pomalowała mu też paznokcie. Teraz dostaje groźby śmierci. Pomimo tego, kobieta nie żałuje tego, co zrobiła. Jej dog niemiecki, Drama, podobno to uwielbia.

10.12.2019 12:37 Maleńka chihuahua spotkała ogromnego doga niemieckiego. Spacer mógł się zakończyć tylko w jeden sposób

Chihuahua w trakcie spaceru spotkała ogromnego doga niemieckiego. Zadziorny charakter malutkiego zwierzaka nie pozwolił mu przejść obok niego obojętnie! Czworonóg za wszelką cenę chciał się bawić, a odmowa i brak zainteresowania ze strony o wiele większego od siebie kolegi były dla niego niedopuszczalne. Jego poczynania bawią do łez. Chihuahua to jedna z tych ras, która uznawana jest za najmniejszą na świecie. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów są niebywale żywiołowe, energiczne i charakterne. W tym maleńkim stworzeniu drzemie odwaga, której może pozazdrościć jej niejeden duży pies. Zwierzak, który w sieci stał się prawdziwą gwiazdą, jest najlepszym dowodem świadczącym o słuszności tych słów.

pies
18.10.2019 18:42 Pies zjadł 43 skarpety. Gdy weterynarz zobaczył zdjęcie z prześwietlenia złapał się za głowę

Pies trafił do weterynarza z powodu problemów żołądkowych. Lekarz zrobił mu prześwietlenie i nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył. Okazało się, że pies zjadł 43 skarpety – natychmiast trzeba było wykonać operację. Jak doszło do tego przykrego wypadku? Psom bardzo często zdarza się zjeść coś nietypowego. Skarpety są dość powszechne na liście nieodpowiednich przysmaków, które jakimś dziwnym cudem wydają się naszym pupilom niezwykle smaczne. Jednak ilość skarpet, zjedzonych przez tego doga niemieckiego jest zatrważająca! Pies musiał być natychmiast operowany.