Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Maleńka chihuahua spotkała ogromnego doga niemieckiego. Spacer mógł się zakończyć tylko w jeden sposób
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 10.12.2019 12:37

Maleńka chihuahua spotkała ogromnego doga niemieckiego. Spacer mógł się zakończyć tylko w jeden sposób

instagram.com/yetidobby

Chihuahua w trakcie spaceru spotkała ogromnego doga niemieckiego. Zadziorny charakter malutkiego zwierzaka nie pozwolił mu przejść obok niego obojętnie! Czworonóg za wszelką cenę chciał się bawić, a odmowa i brak zainteresowania ze strony o wiele większego od siebie kolegi były dla niego niedopuszczalne. Jego poczynania bawią do łez.

Chihuahua to jedna z tych ras, która uznawana jest za najmniejszą na świecie. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów są niebywale żywiołowe, energiczne i charakterne. W tym maleńkim stworzeniu drzemie odwaga, której może pozazdrościć jej niejeden duży pies. Zwierzak, który w sieci stał się prawdziwą gwiazdą, jest najlepszym dowodem świadczącym o słuszności tych słów.

Chihuahua spotkała ogromnego doga niemieckiego

W związku tym, że chihuahua bardzo skore do zabaw, różnica wzrostu między nim a napotkanym towarzyszem nie stanowiły dla niego żadnego problemu. Co więcej, najwidoczniej na krótką chwilę zupełnie o tym zapomniał, ponieważ dog niemiecki dość szybko pożałował swojej obojętności.

Gołym okiem widać, że chihuahua nie zamierza się poddać i zrobi wszystko, by namówić go do wspólnych psot. Szczekanie, podbieganie i nieustanne zaczepianie łapką to tylko nieliczne techniki, które w tym celu zastosował malutki zwierzak. Aby chociaż odrobinę dosięgnąć nowego przyjaciela zachowuje się jak prawdziwy akrobata, stając na dwóch łapkach.

Internauci nie potrafi ukryć zachwytu

Filmik z udziałem malutkiego psiaka w mgnieniu oka stał się wirusowy, a liczba 3 milionów wyświetleń jest tego najlepszym dowodem. Internautom trudno było uwierzyć w brawurowe poczynania psiaka.

– Nie pamiętam, kiedy tak głośno się śmiałam. Chihuahua jest prawdziwą gwiazdą!- napisała jedna z kobiet.

– Po tych zwierzakach można spodziewać się dosłownie wszystkiego – dodała kolejna.

– Dobrze, że go nie pogryzła – spuentowała ostatnia.

ZOBACZ PRZEZABAWNE NAGRANE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, „już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą”
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja