Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies stał na środku ruchliwej drogi, próbując obudzić martwego kolegę. Psia wierność nie zna granic
Adrianna Elbe
Adrianna Elbe 13.07.2019 17:30

Pies stał na środku ruchliwej drogi, próbując obudzić martwego kolegę. Psia wierność nie zna granic

pies
facebook.com/GoodLifeForAnimals

Pies, który próbował obudzić swojego przyjaciela, nie zamierzał cofnąć się przed niczym. Pomimo ogromnego zagrożenia, ten wiernie czuwał przy ciele swojego bliskiego. Zdesperowany zwierzak nie zamierzał się poddać, licząc na to, że jego kompan w końcu stanie na nogi!

Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Jak udowadnia poniższe nagranie- nie tylko! Między zwierzętami tego samego gatunku również może wytworzyć się niezwykle silna więź. Strata kogoś bliskiego boli je równie mocno…

Nieszczęśliwy wypadek

Zajście, do którego doszło w chińskim mieście Quzhou, było tragiczne w skutkach. Jak donosi Daily Mail, w wyniku wypadku drogowego, ucierpiał pies rasy husky. Niestety, zwierzę zginęło na miejscu, nie mając najmniejszych szans na przeżycie.

Ogromne oddanie

Niedługo później, na miejscu zdarzenia pojawił się drugi pies. Czworonóg podbiegł do swojego leżącego kolegi, próbując go obudzić. Choć zwierzak nie dawał żadnych oznak życia, ten nie zamierzał się poddać. Zdesperowany szczekał, trącał go nosem i łapami, zupełnie nie zwracając uwagi na przejeżdżające obok samochody.

Pies psu przyjacielem

Zwierzę opuściło ruchliwą ulicę dopiero wtedy, gdy na miejscu pojawiła się pewna kobieta (najprawdopodobniej właścicielka). Ta historia jest najlepszym dowodem na to, że zwierzęta są zdolne do nawiązywania naprawdę silnych relacji, których nie jest w stanie zniszczyć nawet śmierć.

Uwaga! Zamieszczone poniżej nagranie nie jest przeznaczone dla bardzo wrażliwych odbiorców

ZOBACZ NAGRANIE:

pies

Zwierzę, które zostało potrącone na ulicy, nie miało szans na przeżycie. Chwilę po zdarzeniu na miejsce dotarł jego najlepszy przyjaciel.

pies

Rozżalony psiak starał się dobudzić swojego towarzysza. Trącał go łapką i zaczął szczekać. Czworonóg nie chciał go opuścić, pomimo panującego na ruchliwej ulicy zgiełku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta chciała nagrać skok do basenu. Reakcja jej dzielnego psa jest przeurocza!
  2. Pies miał sklejone łapki i związany pysk. Został skazany na pewną śmierć
  3. Wakacje w górach zamieniły się dla psa w koszmar. Właściciele zostawili go samego w Tatrach
  4. Bezdomny, straszy pan daje spragnionemu psu wodę. Filmik wzrusza do łez
  5. Pies trafił do schroniska. Siedział w swoim moczu i trząsł się z przerażenia. Widok łamie serce

Źródło: podaj.to