Szczeniak w aucie
Źródło: youtube/Brittany Maroney

Szczeniak usłyszał w radiu swoją ulubioną piosenkę z filmu Disneya. Reakcja mogła być tylko jedna, rozczulający widok

28 Stycznia 2021

Szczeniak Oakley jest prawdopodobnie największym fanem filmu „Kraina lodu" wśród wszystkich czworonogów. Malutki owczarek australijski rozpozna swoją ulubioną piosenkę w każdych warunkach, czego dowodem jest nagranie z samochodu. Patrząc na jego reakcję, uśmiech sam ciśnie się na usta.

Filmy produkcji Walta Disneya od dziesięcioleci nieustająco zachwycają zarówno najmłodszych widzów, jak i tych, którzy zdążyli już dorosnąć. Pomimo upływu czasu przekaz płynący z historii animowanych bohaterów niezmiennie porusza serca milionów osób z całego świata. Okazuje się jednak, że nie tylko ludzie mogą pokochać bajki studia twórcy Myszki Mickey.

Szczeniak jest fanem Disneya

Biorąc pod uwagę popularność filmu „Kraina lodu", trudno się dziwić, że piosenka śpiewana przez główną bohaterkę Elsę w angielskim wykonaniu światowej gwiazdy muzyki pop Demi Lovato, również stała się wielkim hitem. Od 2013 roku „Mam tę moc" można było usłyszeć na niemal każdej muzycznej stacji radiowej i telewizyjnej.

Jak się okazuje, nie tylko ludzie mogą ulec czarowi piosenki ze słynnego filmu o dwóch siostrach i gadającym bałwanku. Pewien szczeniak o imieniu Oakley także pokochał główny przebój i nie przepuści żadnej okazji, by dołączyć do karaoke.

Kiedy właścicielka małego owczarka australijskiego prowadziła samochód, pozwoliła swojego pupilowi siedzieć na tylnym siedzeniu. Na nagraniu, które pojawiło się na platformie Youtube słyszymy, ze z radia cicho dobiegają dźwięki aktualnie granej piosenki. Uroczy czworonóg wykorzystuję chwili relaksu i ucina sobie drzemkę.

Kobieta postanowiła jednak podzielić się ze światem niesamowitą reakcją swojego pupila na bajkowy hit. Niespodziewanie zmieniła piosenkę, a z głośników zaczęły wydobywać się charakterystyczna melodia, rozpoczynająca piosenkę z filmu Disneya. Dla psiaka był to oczywisty znak, że czas na pobudkę!

Kiedy wszyscy uciekali przed wojną, on został, by ratować zwierzęta. Setki kotów zawdzięczają życie „Kociarzowi z AleppoKiedy wszyscy uciekali przed wojną, on został, by ratować zwierzęta. Setki kotów zawdzięczają życie „Kociarzowi z Aleppo"Czytaj dalej

Popisowy numer

Z początku widzimy, że nieco zdezorientowany piesek podnosi łebek do góry i patrzy na swoją właścicielkę pytającym wzrokiem. Po chwili jednak zaczyna kręcić głową na boki, wsłuchując się w pierwsze słowa piosenki. To idealna chwila, by mógł zademonstrować swój talent wokalny.

Przezabawny Oakley postanowił dołączyć do Demi Lovato i zawtórować jej w piosence! Owczarek australijski dał oszałamiający występ, wyjąc idealnie w rytm swojej ulubionej melodii. Widać, że jest obdarzony idealnym słuchem i głosem.

Właścicielka szczeniaka może być z niego dumna. Nie każdy pupil potrafi dobrze śpiewać, a jednocześnie być przy tym tak powalająco słodki. Wcale nas to nie dziwi, że nagranie, które trafiło do sieci, zyskało w szybkim tempie wielką popularność. Do tej pory zdobyło już ponad 8 milionów wyświetleń.

Bez wątpienia ten owczarek australijski jest niesamowicie zdolny. Wielu komentujących żartowało, pisząc pod filmem, że Oakley musiał być piosenkarzem w poprzednim życiu. Czy Wy też tak myślicie? Kto wie, może w kolejnej części „Krainy lodu" usłyszymy jego własną piosenkę i doczekamy się debiutanckiej płyty.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: lelum.pl

Następny artykuł