kundelek z nowym panem
Źródło: facebook.com/wybieramkundelka

Suczka została zwrócona do schroniska po 9 latach. Kilka dni później na miejscu zjawiają się niespodziewani goście

13 Listopada 2020

Suczka o imieniu Lara wróciła do schroniska po 9 latach z właścicielem. Mężczyzna oddał słodkiego kundelka z dnia na dzień, co było dla psiny ogromnym szokiem. W końcu przez tyle lat miała kochający dom. Jednak w placówce już po kilku dniach zjawili się niespodziewani goście, którzy miel odmienić życie Lary.

Suczka miała przed sobą nieciekawą wizję przyszłości. Po wielu latach mieszkania z jednym właścicielem nagle wylądowała z powrotem w schronisku. Psina nie rozumiała, co się stało, podobnie jak wolontariusze. Na szczęście los szykował dla suczki wspaniałą niespodziankę.

Pies wychował się z krową. Gdy właściciele ją sprzedali, płakał całymi dniami, potem stało się niemożliwe.Pies wychował się z krową. Gdy właściciele ją sprzedali, płakał całymi dniami, potem stało się niemożliwe.Czytaj dalej

Suczka po 9 latach wróciła do schroniska

Lara jest tylko jednym przykładem pieska, który z dnia na dzień z kochającego domu znalazł się w schronisku. Różne sytuacje doprowadzają do tego, że ktoś decyduje się oddać wiernego przyjaciela.

Tu jednak nie znamy motywów, którymi kierował się właściciel suczki. Lara po 9 latach wróciła do Schroniska na Paluchu. To stamtąd była wcześniej adoptowana, jak się wydawało, szczęśliwie.

Skonsternowana suczka z dnia na dzień znalazła się w nieprzyjemnym położeniu. Kundelek miał szukać nowego domu, jednak nie każdy decyduje się przygarnąć pod swój dach starszego psiaka - większość osób wybiera maluchy, by były z nimi jak najdłużej.

Na szczęście przygoda Lary ze schroniskiem nie trwała długo. O tym, że została zwrócona na Paluch, dowiedziała się z wystawionego ogłoszenia o adopcji rodzina jej dawnego właściciela.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czy zwierzęta potrafią przewidzieć śmierć? Wstrząsające nagranie z hodowli świń nie pozostawia złudzeń, aż chce się płakać
2. Wyszła na pole i dokonała przerażającego odkrycia. Policja natychmiast zajęła się sprawą
3. Weterynarz zdębiał, gdy zobaczył kota. Przez 30 lat pracy nigdy takiego nie widział

Szczęśliwe spotkanie

Nie wiedzieli wcześniej, że Lara ma zostać oddana do ponownej adopcji. Jednak gdy tylko informacja do nich dotarła, postanowili działać jak najszybciej.

Po 6 dniach od zamieszkania Lary w schronisku rodzina jej poprzedniego pana zjawiła się na miejscu. Suczka doskonale ich znała, ucieszyła się więc na ich widok, tak samo jak oni, obawiający się, że ktoś mógł już adoptować sunię.

Nie wahając się ani chwili, postanowili zabrać suczkę do domu. Schronisko na Paluchu było zachwycone postawą bliskich poprzedniego właściciela. Szybko załatwiono wszystkie formalności, a szczęśliwa suczka pojechała do domu już po 6 dniach od zjawienia się w schronisku. Smutna historia zakończyła się na szczęście happy endem!

Zaadoptuj kundelka

Jednak nie wszystkie psiaki mają tyle szczęścia, zwłaszcza kundelki. Choć w ostatnich latach podejście do mieszańców bardzo się zmieniło, wciąż wiele osób decyduje się przede wszystkim na psy rasowe, mimo ze w schroniskach mieszka masa psiaków, czekających na kochający dom.

Jeśli chcemy przygarnąć psa, warto rozejrzeć się najpierw w okolicy - w końcu najciemniej pod latarnią. Wiele piesków czeka na dom w schroniskach, skąd można wziąć je do domu całkowicie za darmo i pokazać im miłość, jakiej nigdy nie zaznały.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kot wrócił do domu z kartką przypiętą do obróżki. Właściciel zdębiał, gdy ją przeczytałKot wrócił do domu z kartką przypiętą do obróżki. Właściciel zdębiał, gdy ją przeczytałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta spojrzała na test ciążowy i była pewna. Winny jest jej kot
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Zostawiła niemowlę z kotem i wyszła tylko "na minutkę". Widok, jaki zastała po powrocie sprawił, że dech zaparło jej w piersi
  4. Polscy ekolodzy biją na alarm. Zwierzęta giną w zastraszającym tempie, niedługo nie będziemy mogli ich już nigdy zobaczyć
  5. Dlaczego kot ma kieszonki w uszach? Niewielu wie, jaka jest ich prawdziwa funkcja, oto rozwiązanie zagadki
  6. Seweryn z “Rolnik szuka żony” zdradził poważne zamiary wobec swojej wybranki. Padły osobiste słowa w kierunku Marleny
  7. Smakowite śniadanie w parę chwil, maślane drożdżówki jak u babci. Posypane kruszonką i niesamowicie pyszne

źródło: facebook.com/wybieramkundelka

Następny artykuł