Swiatzwierzat.pl
Suczka przytuliła się do mężczyzny

facebook/thesoundofanimals

Uratował suczkę przed byciem zjedzoną. Kiedy wziął ją w ramiona wydarzyła się piękna rzecz, wzruszające wideo

10 Października 2020

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Suczka patrzyła z przerażeniem na otaczający ją świat. Jej przyszłość rysowała się w najczarniejszych barwach. Wkrótce wraz z 16 innymi psami miała zostać zabita, a jej mięso sprzedane na targu. Na jej pomoc ruszył założyciel organizacji prozwierzę

Suczka drżała z przerażenia na myśl, że w każdej chwili jej życie może skończyć się tragicznie. Zwierzę wychowywało się na mięsnej farmie, gdzie nigdy nie zaznało miłości czy troski ze strony człowieka. Było traktowane jak tani produkt, który można zwyczajnie zabić i zjeść, gdy najdzie taka ochota. Jej dni były już policzone, a przynajmniej tak myślała do ostatniej chwili. W porę na ratunek przybył wyjątkowy człowiek, który nie zgodził się na postrzeganie skrzywdzonych czworonogów jako posiłku.

Przerażona suczka zastygła w ramionach mężczyzny

Michael Chour jest założycielem organizacji The Sound of Animals, która zajmuje się ratowaniem psów przed zabiciem na mięso. Ratowanie czworonogów przed skończeniem na talerzu to jego życiowa misja, którą kontynuuje nieprzerwanie od wielu lat. Dzięki swojej działalności pomógł już niejednemu zwierzęciu, jednak widok biszkoptowej suczki, która siedziała stłoczona z innymi psami w klaustrofobicznej klatce, niesamowicie poruszył jego serce. Ze strachu chowała się w samym rogu i nie pozwalała na to, by ktokolwiek ją dotykał. Jednakże, zrobiła wyjątek dla swojego wybawcy, któremu zawdzięczała własne życie.

Mężczyzna wyjął suczkę z klatki i czule przytulił do klatki piersiowej. Skrzywdzone zwierzę było w wielkim szoku, jednak szybko zrozumiało, że Michael okazuje jej w ten sposób wsparcie. Poczuła, że jemu jedynemu może zaufać i z wdzięcznością wtuliła się w jego objęcia. Z pewnością chciała, żeby ten moment trwał wiecznie. Ta niezapomniana chwila była wielkim przełomem w jej życiu, które dotąd było pełne jedynie cierpienia i smutku. Przytulając się do mężczyzny zrozumiała, że wciąż istnieją ludzie pragnący jej szczęścia. Suczka tak bardzo nie chciała wypuścić mężczyzny z objęć, że spędziła w takiej pozycji całe 2 godziny. W tym czasie między nią a Michaelem nawiązała się wyjątkowa więź, która skłoniła mężczyznę do adopcji czworonoga. Nazwał ją Sweety, gdyż oczarowała go swoim urokiem od pierwszego wejrzenia. 

Wszystkie uratowane zwierzęta znalazły się pod profesjonalną opieką weterynarzy i wkrótce zostaną przekazane do adopcji. Szlachetny gest Michaela dał im szansę na zaznanie szczęśliwego życia.

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >