Suczka przytuliła się do mężczyzny
Źródło: facebook/thesoundofanimals

Uratował suczkę przed byciem zjedzoną. Kiedy wziął ją w ramiona wydarzyła się piękna rzecz, wzruszające wideo

10 Października 2020

Suczka patrzyła z przerażeniem na otaczający ją świat. Jej przyszłość rysowała się w najczarniejszych barwach. Wkrótce wraz z 16 innymi psami miała zostać zabita, a jej mięso sprzedane na targu. Na jej pomoc ruszył założyciel organizacji prozwierzęcej, który każdego dnia ratuje zwierzęta z mięsnych farm. Kiedy zobaczył, jak bardzo jest przerażona, nie mógł się powstrzymać i przytulił ją do siebie. Na jego oczach wydarzył się prawdziwy cud. Wspaniała scena została uwieczniona na wideo.

Suczka drżała z przerażenia na myśl, że w każdej chwili jej życie może skończyć się tragicznie. Zwierzę wychowywało się na mięsnej farmie, gdzie nigdy nie zaznało miłości czy troski ze strony człowieka. Było traktowane jak tani produkt, który można zwyczajnie zabić i zjeść, gdy najdzie taka ochota. Jej dni były już policzone, a przynajmniej tak myślała do ostatniej chwili. W porę na ratunek przybył wyjątkowy człowiek, który nie zgodził się na postrzeganie skrzywdzonych czworonogów jako posiłku.

PILNE: Kolejny atak agresywnego psa na dziecko. 13-latka z obrażeniamiPILNE: Kolejny atak agresywnego psa na dziecko. 13-latka z obrażeniamiCzytaj dalej

Przerażona suczka zastygła w ramionach mężczyzny

Michael Chour jest założycielem organizacji The Sound of Animals, która zajmuje się ratowaniem psów przed zabiciem na mięso. Ratowanie czworonogów przed skończeniem na talerzu to jego życiowa misja, którą kontynuuje nieprzerwanie od wielu lat. Dzięki swojej działalności pomógł już niejednemu zwierzęciu, jednak widok biszkoptowej suczki, która siedziała stłoczona z innymi psami w klaustrofobicznej klatce, niesamowicie poruszył jego serce. Ze strachu chowała się w samym rogu i nie pozwalała na to, by ktokolwiek ją dotykał. Jednakże, zrobiła wyjątek dla swojego wybawcy, któremu zawdzięczała własne życie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chihuahua uratowała swojemu panu życie. Ich spotkanie ze szpitala wyciska łzy wzruszenia
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Chciała zobaczyć, co jej pies robi sam w domu. Ukryta kamera przyłapała go na gorącym uczynku

Mężczyzna wyjął suczkę z klatki i czule przytulił do klatki piersiowej. Skrzywdzone zwierzę było w wielkim szoku, jednak szybko zrozumiało, że Michael okazuje jej w ten sposób wsparcie. Poczuła, że jemu jedynemu może zaufać i z wdzięcznością wtuliła się w jego objęcia. Z pewnością chciała, żeby ten moment trwał wiecznie. Ta niezapomniana chwila była wielkim przełomem w jej życiu, które dotąd było pełne jedynie cierpienia i smutku. Przytulając się do mężczyzny zrozumiała, że wciąż istnieją ludzie pragnący jej szczęścia. Suczka tak bardzo nie chciała wypuścić mężczyzny z objęć, że spędziła w takiej pozycji całe 2 godziny. W tym czasie między nią a Michaelem nawiązała się wyjątkowa więź, która skłoniła mężczyznę do adopcji czworonoga. Nazwał ją Sweety, gdyż oczarowała go swoim urokiem od pierwszego wejrzenia.

Wszystkie uratowane zwierzęta znalazły się pod profesjonalną opieką weterynarzy i wkrótce zostaną przekazane do adopcji. Szlachetny gest Michaela dał im szansę na zaznanie szczęśliwego życia.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Psy hodowane na mięso

Chihuahua uratowała swojemu panu życie. Ich spotkanie ze szpitala wyciska łzy wzruszeniaChihuahua uratowała swojemu panu życie. Ich spotkanie ze szpitala wyciska łzy wzruszeniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żebrał o pieniądze, a dziś jest wielką gwiazdą. Niebywała historia bezdomnego
  2. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł opanować łez gdy go ratował, wzruszające nagranie
  3. Dlaczego oczy zwierząt świecą w ciemności? Odpowiedź wcale nie jest oczywista
  4. Wysiadła z samochodu i zobaczyła nadbiegające psy. Niewiarygodne, jakie zgotowały jej powitanie, wszystko się nagrało
  5. Nagrano figle husky'ego ze szczeniakiem. Szalona zabawa nagle wymknęła się spod kontroli
  6. Dorota Wellman wygadała się w programie na żywo, wszyscy słyszeli. Tylko najbliżsi wiedzieli, co robiła za granicą

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł