Swiatzwierzat.pl
salma hayek z sową

instagram.com/salmahayek

Światowa gwiazda zaadoptowała sowę. Od lat ratuje zwierzęta, miała ich ponad 50

17 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Salma Hayek, znana na całym świecie aktorka od zawsze kochała zwierzęta. Kilka lat temu jednak pod jej dachem pojawił się nowy, wyjątkowy podopieczny - mała, urocza sowa o imieniu Kering. Meksykańska gwiazda pokazała, jak ptak "pomaga" jej prz

Aktorka zawsze była miłośniczką zwierząt. Kilka lat temu w wywiadzie z Grahamem Nortonem przyznała, że często zdarzało jej się ratować zwierzęta i przygarniać je do własnego domu. W pewnym momencie musiała obiecać swojemu mężowi, że przestanie to robić, bo w ich posiadłości mieszkało ponad 50 zwierzaków! Teraz Salma Hayek pokazała uroczego towarzysza, który pomaga jej w przygotowaniach do świąt.

Salma Hayek ma własną sowę

Nie wiadomo, w jaki sposób sowa trafiła pod dach Hayek, widać jednak, że bardzo lubi aktorkę. Pierwszy raz gwiazda pokazała Keringa na zdjęciu już jakiś czas temu, a teraz podzieliła się zdjęciem ze wspólnego ubierania choinki.

Na zdjęciu gwiazda pozuje razem z ptakiem na tle przepięknie ubranego świątecznego drzewka, jednak kolejne zdjęcia nieco różnią się od pierwszego. Sowa ląduje bowiem na głowie aktorki, gdzie najwyraźniej doskonale się czuje.

- Karingowi podoba się choinka, ale moja głowa podoba mu się zdecydowanie bardziej - napisała Hayek pod fotkami.

Salma Hayek kocha zwierzęta

Kilka lat temu w rozmowie z Ellen Degeneres, aktorka wyznała, ile tak naprawdę ma zwierzaków. Choć wszyscy wiedzą, jak bardzo Salma Hayek jest związana z naturą, nikt chyba nie przypuszczał, że w jej olbrzymiej willi mieszka aż tylu braci mniejszych!

- Mam pięć koni, cztery alpaki, jednego kota, osiem psów, jednego chomika, pięć papug, dwie ryby, na pewno o kimś zapominam! Wiesz, że to jest jak rozdanie Oskarów, że na pewno zapomniałeś o kimś. O już wiem! Mam króliki, mam indyki, 20 kurczaków. Nie wiem, czy coś jest w powietrzu na moim ranczo, zwierzęta wciąż się rozmnażają! - mówiła ze śmiechem.

Zazdrościmy tak licznego zwierzęcego towarzystwa! Aktorka podkreśla, że wszystkie zwierzaki, które z nią mieszkają, uratowała lub przygarnęła. Domyślamy się więc, że jej sowa również została adoptowana.

Choć to nietypowe zwierzę do trzymania w domu, Salma Hayek z pewnością dba o dobrobyt wszystkich swoich zwierząt. W końcu gwiazdy mogą sobie pozwolić na najlepszą opiekę dla swoich podopiecznych!

Zobacz zdjęcia:

źródło: se.pl

Podobne artykuły

niedźwiedź w Sapporo

Inne zwierzęta

Blady strach padł na Sapporo, gdy dziki niedźwiedź grasował po ulicach. Są ranni

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

Turyści rozjuszyli hipopotama. Nagranie z pościgu sprawia, że włos jeży się na głowie

Czytaj więcej >
koń i skater

Inne zwierzęta

Śmiały skater próbował wykonać trik na deskorolce kosztem konia, gorzko tego pożałował

Czytaj więcej >
Worki

Inne zwierzęta

Nietypowy przemyt. Przewoził 14 kg pijawek z Ukrainy

Czytaj więcej >
Paw

Inne zwierzęta

Paw siedział na parapecie w centrum Warszawy. Na miejscu interweniowały służby

Czytaj więcej >
Mały bóbr

Inne zwierzęta

Boberek pilnie potrzebuje pomocy. Został bez mamy, teraz jego życie zależy od człowieka

Czytaj więcej >