Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Skiba i jego o 26 lat młodsza żona zrywają z tradycją. Ważny gest podczas ślubu, robi to coraz więcej par
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 21.08.2023 15:59

Skiba i jego o 26 lat młodsza żona zrywają z tradycją. Ważny gest podczas ślubu, robi to coraz więcej par

Krzysztof Skiba z żoną zdecydowali się na ślubie na ważny gest
Krzysztof Skiba z żoną zdecydowali się na ślubie na ważny gest, źródło: instagram/karoskiba

W ubiegłą sobotę 19 sierpnia 2023 roku Krzysztof Skiba ze swoją już żoną powiedzieli sobie “tak” i zostali małżeństwem. Podczas ślubu para zdecydowała się na ważny gest. Nie wszyscy mogą zdawać sobie sprawę, że ta kwestia odgrywa w ich życiu ważną rolę. Co ważne na takie zachowanie reflektuje coraz więcej nowożeńców. Trend godny naśladowania?

Krzysztof Skiba wziął ślub

Krzysztof Skiba i młodsza od niego o 26 lat Karolina, już oficjalnie mogą nazywać się mężem i żoną. Zakochani pobrali się w towarzystwie rodziny i najbliższych, a następnie hucznie świętowali zmianę stanu cywilnego. Para urządziła wesele w jednym z łódzkich hoteli, a pośród zaproszonych nie zabrakło gwiazd znanych z show-biznesu.

Jak to na uroczystościach z takiej okazji bywa, nie obyło się bez masy prezentów, którą goście sprezentowali nowożeńcom. Okazuje się jednak, że para młoda zdecydowała się na ważny gest, który już od jakiegoś czasu staje się trendem podczas ślubów.

Jeleń ruszył prosto na turystów na zakopiańskim kempingu. Wszystko się nagrało, służby nie reagują

Skiba z żoną poprosili o niestandardowe upominki

Jak poinformowała w swoich social mediach świeżo upieczona żona muzyka - Karolina Skiba, wszyscy zaproszeni goście mogli przyczynić się do czynienia dobra i pomocy potrzebującym. Mianowicie, para podczas ślubu przeprowadziła zbiórkę karmy dla zwierząt. Zebrane fanty mają trafić prosto do jednego z łódzkich schronisk.

- Nie mogliśmy mieć lepszej imprezy i lepszych gości. Wszystkich was kocham. Przyjaciele to najlepsze, co może być - podsumowała wielki dzień na swoim Instagramie partnerka lidera zespołu Big Cyc.

Choć niektórych prośba Skiby i jego pięknej żony mogła zdziwić, najbliżsi pary oraz ich fani doskonale zdają sobie sprawę, że zwierzęta odgrywają w ich życiu bardzo ważną rolę. Na sesji ślubnej upamiętniającej ten ważny dzień nie mogła zabraknąć ich ukochanych czworonogów: Benka i Leona.

Karolina Skiba.jpg
Na sesji ślubnej Krzysztofa i Karoliny Skiby nie mogło zabraknąć psów, źródło: instagram/karoskiba

Krzysztof i Karolina Skiba kochają zwierzęta

W social mediach muzyka i jego żony niełatwo przeoczyć wspólne zdjęcia z psami pary. Leon i Benek towarzyszą im wiernie nawet podczas wyjazdów. Oprócz tego para regularnie odwiedza schroniska, gdzie wciela się w wolontariuszy i zachęca wszystkich do tego samego.

Prośbą o wsparcie zwierząt podczas ślubu tylko potwierdzili swoją postawę. To trend, który coraz częściej zdarza się na weselach. Takie gesty bardzo szanujemy i popieramy!

źródło: fakt.pl