Swiatzwierzat.pl
EASTNEWS

Piotr Molecki/East News

Samochód został zaatakowany przez 15 tysięcy pszczół

23 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Piękna i słoneczna marcowa niedziela na długo pozostanie w pamięci pewnego mężczyzny. Wszystko przez pszczoły, które zaatakowały jego auta. Mężczyzna zatrzymał samochód na chwilę na parkingu, poszedł do sklepu, a kiedy wrócił zastał 15 tysięcy owadów okupujących pojazd.

Do sytuacji doszło w Las Cruces w stanie Nowy Meksyk w USA. Kiedy mężczyzna wrócił do auta, nie spodziewał się, że szybko nie ruszy dalej w trasę.

Przybyła na miejsce straż pożarna

Mężczyzna zawiadomił strażaków, którzy od razu przyjęli zgłoszenie. Rój pszczół mógł bowiem skrzywdzić klientów sklepu, należało czym prędzej zabezpieczyć teren.

Co ciekawe, właściciel pojazdu z początku nie zauważył pszczół w swoim samochodzie. Najpierw włożył zakupy do bagażnika, później wsiadł za kierownicę, a kiedy ruszył kilka metrów spostrzegł swoich pasażerów na gapę.

Strażacy są przeszkoleni, co robić w przypadku pszczół, jednak ta jednostka miała swojego asa w rękawie. Jeden ze strażaków pasjonował się owadami. Mundurowi zadzwonili do kolegi z prośbą o pomoc. Choć Jesse Johnson był już po służbie nie odmówił wsparcia i przyjechał an miejsce zająć się pszczołami.

Suczka

Policjant spędził wiele godzin przy suczce, aby zapewnić jej bezpieczeństwo

CZYTAJ DALEJ

15 tysięcy pszczół

Jesse Johnson przybył na miejsce zabierając ze sobą sprzęt do pszczół. Dzięki niemu udało się przenieść towarzystwo w inne miejsce, nie powodując zagrożenia.

Proces usuwania pszczół trwał około 30 min, później mężczyzna mógł spokojnie odjechać samochodem. Pszczoły zostały zabezpieczone i przeniesione do uli strażaka. Nikomu nic się nie stało.

Zobacz zdjęcie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

niedźwiedź w Sapporo

Inne zwierzęta

Blady strach padł na Sapporo, gdy dziki niedźwiedź grasował po ulicach. Są ranni

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

Turyści rozjuszyli hipopotama. Nagranie z pościgu sprawia, że włos jeży się na głowie

Czytaj więcej >
koń i skater

Inne zwierzęta

Śmiały skater próbował wykonać trik na deskorolce kosztem konia, gorzko tego pożałował

Czytaj więcej >
Worki

Inne zwierzęta

Nietypowy przemyt. Przewoził 14 kg pijawek z Ukrainy

Czytaj więcej >
Paw

Inne zwierzęta

Paw siedział na parapecie w centrum Warszawy. Na miejscu interweniowały służby

Czytaj więcej >
Mały bóbr

Inne zwierzęta

Boberek pilnie potrzebuje pomocy. Został bez mamy, teraz jego życie zależy od człowieka

Czytaj więcej >