Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Zabili lwa i zrobili sobie romantyczną sesję przy martwym zwierzęciu. Ludzie są wściekli
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 16.07.2019 16:06

Zabili lwa i zrobili sobie romantyczną sesję przy martwym zwierzęciu. Ludzie są wściekli

Zabili lwa
www.legelelasafaris.co.za

Zabili lwa, a chwilę później zrobili sobie romantyczną sesję przy zwłokach martwego zwierzaka. Para najwyraźniej była niezwykle dumna ze swojego nieludzkiego czynu! Gdy zdjęcie trafiło do sieci, wywołało prawdziwą burzę. Internauci byli oburzeni ich zachowaniem. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak doszło do tego tragicznego zdarzenia.

Kanadyjska para postanowiła podzielić się ze światem niezwykłym dokonaniem… Do sieci wrzucili zdjęcie, na którym namiętnie się całują, tuż obok martwego zwierzęcia, które właśnie zabili. Brali udział w zorganizowanym polowaniu, które najwidoczniej zakończyło się sukcesem…

Zabili lwa w polowaniu zorganizowanym przez Legelela Safaris

Darren i Carolyn Carter pochodzący z miasta Edmonton, brali udział w zorganizowanym przez firmę Legelela Safaris polowaniu. Całe zdarzenie miało miejsce na Kalahari w Południowej Afryce.

W trakcie polowania zabili lwa, a chwilę tę postanowili zwieńczyć namiętnym pocałunkiem, który uwiecznili na zdjęciu.

Kawał dobrej roboty w gorącym słońcu Kalahari. Udało się! Potworny lew – czytamy na portalu kochamyzwierzaki.pl komentarz, jakim zostało podpisane zdjęcie.

Para najwidoczniej była niezwykle dumna ze swoich dokonań. Internauci nie byli jednak zachwyceni.

Para pozostawiła sprawę bez komentarza

Zakochani, mimo tego, że zabijają dzikie zwierzęta to sami nazywają siebie… namiętnymi ekologami. Po fali negatywnych komentarzy, którymi zostali dotknięci, stwierdzili, że całe zdarzenie pozostawią bez wyjaśnień!

Za to obrońcy zwierząt nie omieszkali się owiać zdarzenia odpowiednim komentarzem.

– Ci ludzie powinni się wstydzić, a nie popisywać się i pozować przed kamerą – czytamy na stronie kochamyzwierzaki.pl jednogłośną opinię obrońców praw zwierząt.

Legelela Safaris zarabia przez zabijanie dzikich zwierząt

Firma za organizację i wzięcie udziału w polowaniu pobiera ogromne sumy pieniędzy! 10 tysięcy zł należy zapłacić za polowanie na żyrafy, natomiast 9 tysięcy zł za zabijanie bezbronnych zebr.

Oprócz tego w ofercie znajdują się jeszcze łowy na lamparty, lwy, słonie czy nosorożce. Jak widać, lista jest naprawdę pokaźna…

Zabili lwa – internauci nie kryli oburzenia!

Pojawienie się zdjęcia w sieci rozpętało prawdziwą burzę! Internauci i obrońcy zwierząt byli oburzeni bestialskim zachowaniem pary. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, iż zakochani nie mają żadnych powodów do dumy.

– Tak bardzo świat się zmienił! Kiedyś człowiek zabijał, żeby wykarmić rodzinę, a teraz robi to dla relaksu. Oby tym razem karma tez powróciła – pisze internautka na portalu kochamyzwierzaki.pl

Jak można robić takie rzeczy dla rozrywkinajpierw powinno się zacząć od tych firm, które to organizują i najzwyczajniej w świecie zlikwidować je! Wprowadzić bezwzględny zakaz zakładania i organizowania tego typu wypraw – komentuje kolejna Internautka.

Tak, jak organizują polowania na zwierzęta, to ja bym z ochotą zorganizowała polowanie na myśliwych – pisze mężczyzna pod postem na oficjalnym Facebooku kochamyzwierzaki.pl

My w pełni zgadzamy się z reakcją Internautów. Podobnie jak oni, jesteśmy oburzeni zaistniałą sytuacją!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zabili lwa

Właśnie tak wyglądało zdjęcie, którym para postanowiła podzielić się w Internecie! Zabili lwa, a chwilę później zapozowali w namiętnym pocałunku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papuga wychowała się z psami i zachowuje się jak jeden z nich. Potrafi nawet szczekać
  2. Kot wskoczył na ołtarz i zaczął poranną toaletę. Reakcja księdza rozbraja
  3. Wilk został zabity w Beskidzie Śląskim. Młode 6-tygodniowe szczenięta straciły rodzica
  4. Jelonek pomylił sztucznego jelenia ze swoją mamą. Zdjęcie poruszyło miliony serc na całym świecie
  5. Największe pająki w Polsce. Top 5 pająków, które są naprawdę przerażające