Pudelek oszalał na widok dzieci
Źródło: Facebook/The Pet Collective

Mieszaniec pudelka po prostu oszalał na widok dzieci. Dwa maluchy wywołały niesamowitą reakcję

5 Grudnia 2020

Pies w typie pudelka, który zobaczył dwa maluchy po prostu oszalał. Na ich widok zaczął brykać i skakać, a dzieciaki miały z tego ogromną uciechę. Takiego pieska zdecydowanie chciałaby mieć w swoim domu każda mama!

Mieszaniec pudelka, który zobaczył dwa maluchy - bliźniaki - natychmiast zareagował radością. Chciał się z nimi bawić i robił to w wyjątkowo entuzjastyczny sposób. Maluchy były zachwycone psiakiem. Nagranie udostępnione na Facebooku szybko podbiło serca internautów.

Golden retriever kocha święta. Nagrano, jak na cały głos śpiewa świąteczną piosenkęGolden retriever kocha święta. Nagrano, jak na cały głos śpiewa świąteczną piosenkęCzytaj dalej

Urocze spotkanie

Pudelek zrobił absolutnie uroczą rzecz. Gdy zobaczył bliźniaków, natychmiast zaprosił ich do zabawy. Szczekał i radośnie merdał ogonem, a co najzabawniejsze, biegał i brykał dookoła nich w przekomiczny sposób.

Piesek co po chwila zrywał się do szalonego biegu, robił energicznie kółko wokół własnej osi, po czym znów zatrzymywał się przy jednym z dzieciaków. Przez cały czas radośnie szczekał i biegał, ku uciesze maluszków.

Bliźniaki były zachwycone zachowaniem pudelka, radośnie się śmiały na widok wyczynów psiaka. Czasem głośne szczeknięcie było dla nich zaskakujące, ale szybko przestawały się bać i znów śmiały się na widok kolejnego wyczynu pudelka.

To wielkie szczęście posiadać takiego psiaka, który tak cieszy się z towarzystwa dzieci i potrafi się z nimi wspaniale bawić.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Pudelek podbija serca

Całe spotkanie pieska i maluszków zostało uchwycone na nagraniu. Teraz pudelek podbija serca internautów, bawiąc nas i wzruszając. Któż nie chciałby mieć takiego wspaniałego towarzysza zabaw dla swoich dzieci?

Nagranie udostępnione na Facebooku w ciągu zaledwie kilku dni zdobyło ponad 50 tysięcy polubień. Pudelek jest naprawdę fantastyczny i internauci prędko się w nim zakochali.

- To jest takie słodkie! - pisze jedna z osób komentujących nagranie. - Zakochałam się w sposobie, w jaki ten piesek opiekuje się bliźniakami. W tym wesołym śmiechu dzieci jest coś, co sprawia, że sama czuję radość!

- Ten pies jest bezcenny- dodał inny internauta. - A dzieciaki tak bardzo pokochały zabawę z nim.

- Tyle szczęścia! Jedno z dzieci nawet zaczęło z powrotem szczekać na psa. Niesamowite!

Zobacz wideo:

W środku nocy podeszła do niego kotka. Poszła za nim do domu, kilka godzin później opadła mu szczekaW środku nocy podeszła do niego kotka. Poszła za nim do domu, kilka godzin później opadła mu szczekaCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: Facebook/The Pet Collective

Następny artykuł