Swiatzwierzat.pl
psy super

instagram/ronnie_n_reggie18

Zachwycające psy rasy shih tzu. Ronnie i Reggie to psy z ludzką twarzą

18 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Ronnie i Reggie, bracia rasy shih tzu to lokalni celebryci. Wszystko przez swój unikatowy wygląd, mianowicie pieski urodziły się z "ludzkimi twarzami". Internauci są zachwyceni pyszczkami zwierzaków, ciężko nie dopatrzeć się u nich podobieństwa

Kolejne psy urodziły się z ludzkimi twarzami. Tym razem jest dużo bardziej wyjątkowo, ponieważ zwierzaki, o których piszemy są braćmi. Kerry Docwra, właścicielka dwóch psów rasy shih tzu nie spodziewała się, że jej oba pieski urodzą się z taką przypadłością. Niemniej jednak ich niecodzienny wygląd nikomu nie przeszkadza, a zwierzaki biją rekordy popularności. 

Shih tzu z ludzką twarzą 

Ronnie i Reggie dołączyli do niecodziennej kategorii psów z ludzką twarzą. Co ciekawe są to kolejne shih tzu w tym zestawieniu. Najpopularniejszy zwierzak, który także wygląda jak człowiek ma na imię Yogi i jest ogólnoświatowym celebrytą. Teraz o tytuł najbardziej podobnego psa do człowieka będzie walczyć z braćmi. Trzeba przyznać, że konkurencja jest naprawdę ciężka!

- Obaj mają 7 lat i nie ma dnia, aby ktoś nie skomentował ich wyglądu. Psy są porównywane do ewoki (inteligentna rasa z uniwersum "Gwiezdnych wojen") lub do stworzeń z "Niekończącej się opowieści". Wszyscy mówią, że nie wyglądają jak psy - mówi Kerry Docwra w rozmowie z Bored Panda.

Po tylu komentarzach sama właścicielka zaczęła dostrzegać podobieństwo zwierzaków do ludzi. Jej zdaniem Ronnie wygląda jak Gail Platt z brytyjskiej opery mydlanej Coronation Street, natomiast Reggie ma mniej ludzkich cech, ale jest wspaniały w robieniu ekspresji. Zdaniem właścicielki psy potrafią również posługiwać się naszym językiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Wielkie wsparcie

Kerry traktuje psy jako swoich najlepszych przyjaciół. W rozmowie z Bored Panda wyzała, że mogła liczyć na czworonogi po tym jak została pobita przez swojego byłego chłopaka. Kelly miała wybite 28 zębów, złamaną szczękę, przeszła zawał serca i 3 załamania nerwowe. W tych ciężkich chwilach psy okazały jej dużo wsparcia. 

- To moje futrzane dzieci, które okazują mi mnóstwo wsparcia. Moje psy mają wspaniałą osobowość i temperament - zaznacza właścicielka.

Czy Waszym zdaniem shih tzu także przypominają ludzi? Koniecznie podzielcie się z nami swoim zdaniem na Facebooku!

Zobacz zdjęcia:

 

 Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Podobne artykuły

facebook/Samuel Flores

Psy

Pies strzegł swojego umierającego przyjaciela. Pozostał u jego boku do ostatniej chwili

Czytaj więcej >
robaki u psa

Psy

Zabezpiecz swojego psa (i siebie) przed robakami!

Czytaj więcej >
Pies porzucony w worku

Psy

Wrzucił psa do worka i obciążył gruzem. Seryjny oprawca zwierząt pilnie poszukiwany

Czytaj więcej >
Potrącony pies

Psy

Kierowca śmiertelnie potrącił psa i uciekł z miejsca zdarzenia. Czy odpowie za swoje czyny?

Czytaj więcej >
diesel śmierć

Psy

Diesel zachorował na raka. Właściciel towarzyszył mu do ostatniej chwili

Czytaj więcej >
piesek

Psy

Zabawy psa z dzieckiem. Maluch nie może przestać się śmiać

Czytaj więcej >