Świeczka dla psów
Źródło: Pixaby/ScorpionD

Dramat w USA. Mężczyzna zabrał dziecko i dwa psy do lasu, po chwili stała się tragedia

8 Grudnia 2020

Potworne zdarzenie miało miejsce w USA, mężczyzna z Florydy postrzelił dwa psy należące do jego narzeczonej. Wcześniej próbował zmusić do tego dziecko, ostatecznie sam dokonał bestialskiego czynu. 6 grudnia został aresztowany.

William Petty, 49-latek z Florydy dokonał nieludzkiego i nieuzasadnionego czynu, jakim było zastrzelenie dwóch psów należących do jego narzeczonej. O całym zdarzeniu poinformował 16-letni chłopiec, który niestety był świadkiem tego zdarzenia.

Tragiczne wieści obiegły media. Nie żyje 28-latek znaleziony w lesie. Czy padł ofiarą dzikiego zwierzęcia?Tragiczne wieści obiegły media. Nie żyje 28-latek znaleziony w lesie. Czy padł ofiarą dzikiego zwierzęcia?Czytaj dalej

Bestialski czyn

Chłopiec, który szczęśliwie wyszedł z tego zdarzenia cało, od razu poinformował swoją matkę o zajściu. Wiliam Petty próbował wykorzystać go do popełnienia okrutnego czynu, cała sprawa nie mogła obejść się bez echa.

Kilka dni temu mężczyzna zabrał zwierzęta swojej narzeczonej do lasu. Był to pies jamnik oraz suczka, mieszaniec pochodzący od rasy Catahoula. William zabrał też ze sobą 16-letnie dziecko.

Zobacz także: Magda Gessler oferuje seniorom posiłki za bezcen. Cena szokuje

W lesie, gdzie nikt ich nie widział, mężczyzna wyciągnął rewolwer i postrzelił suczkę w głowę. Po tym przekazał rewolwer dziecku i kazał mu zrobić to samo z jamnikiem.

Nastolatek nie wykonał jednak polecenia, strzelił zamiast tego w ziemię. Zirytowany mężczyzna odebrał mu rewolwer i sam zastrzelił drugiego psa. Po wszystkim wziął zwłoki zwierząt i ukrył je w lesie.

Zobacz także: Adam Małysz zrobił żonie obłędną niespodziankę. Pokazała, jak rozpieszcza ją mąż

Chłopiec bezzwłocznie opowiedział o zajściu swojej matce. Ta natychmiast skontaktowała się z biurem szeryfa. Dzień później, tj. w ostatnią niedzielę 6 grudnia, mężczyzna został aresztowany.

Nastolatek brał udział w wydarzeniu przypadkiem. Kiedy William kłócił się ze swoją narzeczoną, akurat przebywał u niego w domu. Później Petty zabrał go razem z psami do lasu.

Funkcjonariusze odnaleźli zwłoki psów i je zabrali. Badania ujawniły, że psy nie posiadały żadnych dolegliwości, które wymagałyby ich uśmiercenia. Petty najwyraźniej chciał się odegrać, wykorzystując do tego bezbronne i Bogu ducha winne zwierzaki.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Kara za okrucieństwo

Petty'ego udało się odnaleźć w ostatnią niedzielę. Został aresztowany pod dwoma zarzutami okrucieństwa wobec zwierząt, dwoma zarzutami bezprawnego usunięcia martwych zwierząt domowych, posiadania ukrytej broni w wyniku popełnienia przestępstwa oraz znęcania się nad dzieckiem. Niestety, nie jest to pierwszy taki przypadek - tutaj opisywaliśmy podobne zdarzenie.

Mężczyzna za popełnione przestępstwa został chwilowo zatrzymany w więzieniu. Ten bezprawny czyn, wykonany z najwyższym okrucieństwem powinien zostać należycie ukarany.

Wierny labrador siedział dzień i noc przy łóżku właściciela. Niestety, nie wiedział, że czeka na niego na próżnoWierny labrador siedział dzień i noc przy łóżku właściciela. Niestety, nie wiedział, że czeka na niego na próżnoCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: tampabay.com

Następny artykuł