Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Przedłużanie rzęs skończyło się dla niej tragicznie. Pies kosmetyczki odgryzł jej powiekę
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 24.03.2022 18:57

Przedłużanie rzęs skończyło się dla niej tragicznie. Pies kosmetyczki odgryzł jej powiekę

Kelsey
Instagram/KelseySalmon

Zabieg przedłużania rzęs w domowym zaciszu okazał się mieć tragiczny finał. 23-letnia Kelsey Salmon ze Stanów Zjednoczonych trafiła wprost z domu kosmetyczki na stół operacyjny. Wszystkiemu winien był pies należący do specjalistki, który nieoczekiwanie rzucił się na jej klientkę i pozbawił jej powieki.

Miłośniczkę wydłużonych i zagęszczonych rzęs spotkała niewyobrażalna tragedia. Chcąc prezentować się jak najlepiej na zbliżającym przyjęciu, tuż przed urodzinami umówiła się na domową wizytę u kosmetyczki. Niestety, zamiast uzyskać efekt ponętnego spojrzenia, została oszpecona.

Zabieg upiększający przerodził się w dramat

W ubiegły weekend Kelsey Salmon, mieszkająca w stanie Georgia, umówiła się na przedłużanie rzęs w prywatnym salonie. Zabieg został przeprowadzony prawidłowo, bez większych komplikacji, jednak w pewnym momencie zdarzyła się rzecz, której ani kosmetyczka, ani klientka nie były w stanie przewidzieć.

- Kosmetyczka miała psa rasy chihuahua. Chwilę po tym, jak skończyła robić mi rzęsy, pies wskoczył na mnie i ugryzł mnie w twarz. To wszystko działo się tak szybko, że nie wiedziałem nawet co się stało - wspomina 23-latka. 

Kelsey opowiedziała, że gdy pies odskoczył, jego właścicielka schyliła się i po chwili powiedziała: „Opuściłaś powiekę”. Okazało się, że chihuahua w przypływie gniewu odgryzła kobiecie fałd skóry okrywający i chroniący oko.

23-latka trafiła na ostry dyżur

Kelsey wezwała karetkę i została natychmiast przewieziona do szpitala. Podczas trwającego blisko 2 godziny zabiegu operacyjnego chirurgom udało się przyszyć kobiecie oderwaną powiekę. Na szczęście ugryzienie przez psa nie pozbawiło jej wzroku.

Obecnie młoda kobieta stosuje codzienną intensywną pielęgnację. Kelsey musi każdego dnia zakraplać oko oraz nosić metalową opaskę w trakcie snu, aby nie doszło do zakażenia. Otuchę w trudnych chwilach zapewnia jej ukochany szczeniak rasy corgi.

Amerykanka postanowiła przekazać wieści o wstrząsającej sytuacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. W sieci pojawiły się drastyczne nagrania oraz zdjęcia, przedstawiające efekt przed i po operacji doszycia powieki.

Film w odpowiedzi do wyzwania "Pokaż mi swoje najgorsze doświadczenie z rzęsami" osiągnął ponad 2 miliony wyświetleń na TikToku.

Internauci nie pozostawili suchej nitki na nieodpowiedzialnej opiekunce chihuahuy. Radzą, by Kelsey podjęła kroki prawne przeciwko kosmetyczce, której pies oszpecił ją i naraził na utratę wzroku.

@kelseyysalmon

since I’m banned on my main 🙂

♬ original sound - Kelsey Salmon

Dołącz do swiatzwierzat.pl

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami.

Papuga w fatalnym stanie "ozdobą" łódzkiego liceum. „To nie człowiek, nie musi iść do lekarza"

Wielka ucieczka dzikich słoni z rezerwatu przyrody. Chińskie władze wydały decyzję o blokadzie dróg

Wzruszająca historia rannego zajączka. Dzieci i motornicza podjęli walkę z czasem o jego życie