Swiatzwierzat.pl
FB/The Abandoned Ones "Saving Animals in Danger"

The Abandoned Ones "Saving Animals in Danger"

Porzucony pies podziękował ratownikowi w najpiękniejszy sposób

16 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Porzucony przez właściciela pies okazał wiele wdzięczności osobie, która go uratowała. Kobieta wiedziała, że nie może zostawić psa w potrzebie. Zabrała go do samochodu, wszystko zarejestrowała kamera.

Pies został porzucony w Fort Worth w Echo Lake Park. Niestety, pseudowłaściciele często wybierają ten rejon na zostawienie czworonoga, wiedząc, że nikt ich nie nakryje tam na tym skandalicznym czynie.

Piękne podziękowanie

Judy Obregon, założycielka organizacji ratującej zwierzaki he Abandoned One’s Animal (TAO) Rescue codziennie odwiedza Echo Park w poszukiwaniu czworonogów. Zawsze ma nadzieję, że nikogo nie zastanie, jednak prawda bywa okrutna.

Tym razem Judy znalazła średniej wielkości psa, który czekał na swojego opiekuna na trawie. W momencie, gdy zobaczył samochód poderwał się na łapy. Jednak zamiast pseudowłaściciela zobaczył Judy, która ruszyła psu na pomoc.

Kobieta szybko zauważyła, że czworonóg ma na sobie "obrożę". Pies został przywiązany do prawdopodobnie do drzewa, na szczęście udało mu się uwolnić.

- Najsmutniejsze było, kiedy zauważyłam, że pies ma wokół szyi zaplątaną czarną linę. Prawdopodobnie wyrwał się z miejsca, gdzie został uwiązany - powiedziałą Judy dla The Dodo.

Kruszynka

Ludzie go mijali, nikt się nie zatrzymał. Dramat szczeniaka porzuconego pod sklepem

CZYTAJ DALEJ

Nowe życie

Kobieta zabrała psa do samochodu, aby przewieźć go do organizacji. Należało zbadać zwierzaka, zobaczyć, w jakim jest stanie, dać mu jeść i napoić.

Pies był bardzo czujny podczas drogi. Rozglądał się wokół siebie, patrząc, próbując zrozumieć obecną sytuację. Kiedy doszło do niego, że właśnie został uratowany, a przeszłość może zostawić za sobą, postanowił podziękować swojej ratowniczce. Zwierzak czule się do niej przybliżył, po czym zaczął lizać ją po prawej stronie twarzy!

Urocze podziękowania nagrała kamera, a Judy podzieliła się wszystkim w sieci. Wiadomo, że suczka otrzymała na imię Callie, spędziła trochę czasu z Judy a później trafiła do tymczasowego domu, gdzie czekała na adopcję.

Mamy nadzieję, że suczka odnalazła kochającą rodzinę, która nigdy jej nie porzuci. Widać, że jedyne, o czym marzy ten pies to o dobrym, ciepłym domu z właścicielami, którzy go nie skrzywdzą.

Zobacz wideo:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami! 

Podobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
Pies

Psy

Tragicznie zaniedbany pies odebrany interwencyjnie. Karygodne, co go spotkało

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >