Swiatzwierzat.pl
Żródło: youtube.com koscierzyna24 Info

youtube.com koscierzyna24 Info

Były senator PiS, który ciągnął psa za samochodem trafił do szpitala

15 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Były senator Prawa i Sprawiedliwości Waldemar B. opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitala. Polityk, który zasłynął z wygłaszania kontrowersyjnych treści oraz ostatnio ciągnięcia psa za samochodem leży pod kroplówką. Internauci nie pozostawili na Waldemarze B. suchej nitki, komentując, że tym samym "karma do niego wróciła" za spowodowanie śmierci niewinnego zwierzęcia.

O byłym senatorze PiS zrobiło się głośno kilka tygodni temu, po tym jak przypadkowy świadek nagrał jak Waldemar B. odprowadza psa do domu. Polityk przywiązał zwierzę do haka samochodowego, następnie wsiadł za kierownicę i ruszył. Przerażony i bezsilny czworonóg najpierw próbował biec za autem, a kiedy nie starczyło mu sił upadł. Niewzruszony polityk ciągnął zwierzę po asfalcie. Niestety, pies nie przeżył.

Waldemar B. w szpitalu

Sytuację nagłośniły wszystkie polskie media a na byłego senatora PiS wylał się kubeł pomyj. B. próbował tłumaczyć się ze swojego zachowania, jednak jego słowa mało kogo przekonały. Polityk przyznał się do ciągnięcia zwierzaka za samochodem w celu odprowadzenia go do domu, jednak nie zgodził się jakoby miał znęcać się nad zwierzęciem. W tej chwili toczy się postępowanie przeciwko Waldemarowi B. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Waldemar B. nie czuje się winny zarzucanych mu czynów, choć pies nie przeżył! Z kolei drugi ze zwierzaków należących do mężczyzny został mu interwencyjnie odebrany. Samo schronisko przyznało, że pies trafił do nich skrajnie zaniedbany.

Pies w rowie konał wiele dni

Kierowcy nie zatrzymują się, omijają szerokim łukiem. Kolejny pies konał w rowie wiele dni

CZYTAJ DALEJ

Były polityk Prawa i Sprawiedliwości zdaje się nie przejmować krytyką, o czym świadczy jego najnowszy wpis. B. trafił do szpitala, skąd dodał najnowsze zdjęcie. Tak je opisał:

- WSZYSTKO W RĘKACH PANA BOGA !Mam nadzieję, że pozwoli mi przeżyć. Wbrew woli niemieckich mediów i lewackich troli opętanych przez diabła, którzy wylewają na mnie kubły pomyj [pis. orygin.] - czytamy w mediach społecznościowych.

Komentarze internautów

Po publikacji zdjęcia, internauci odpowiedzieli B. w komentarzach. Padło mnóstwo przykrych słów. Wszyscy są wściekli za tak okrutne potraktowanie zwierzęcia.

- Mam nadzieję, że Bóg cię potraktuje tak jak ty swojego psa

- Szanowny Panie, Życzę Panu szybkiego powrotu do zdrowia, bo nikomu nie można życzyć źle. Mam tylko nadzieję, że gdzieś tam w środku ma Pan świadomość, co Pan zrobił i mam nadzieję, że Pan żałuje. Jeśli tak nie jest to mogłoby oznaczać, że niewiele pozostało w Panu człowieczeństwa. Życzę dużo zdrowia i siły, aby odważnie i z honorem sprostać konsekwencjom Pańskiego czynu.

- Karma wróciła? - czytamy w komentarzach.

W obronie byłego senatora stanął między zaprzyjaźniony proboszcz z parafii w Rekowicy. Więcej na ten tematu TUTAJ.

Zobacz zdjęcie:

Waldemar B. w szpitalu

FB

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami! Podobne artykuły

Marek BAZAK/East News

Aktualności

Tragedia pod Koninem. Dwa mastify zagryzły 65-latka

Czytaj więcej >
Świeczka

Aktualności

Nie żyje Magdalena Wojciechowska

Czytaj więcej >

Aktualności

Helena R., prezes towarzystwa INNI, skazana za znęcanie się nad zwierzętami. Zapadł wyrok sądu

Czytaj więcej >
pies

Aktualności

Przywiązał psa do pędzącego auta. Były senator PiS Waldemar B. zatrzymany

Czytaj więcej >
policja.pl

Aktualności

Psia buda miała posłużyć im za skrytkę. Policjanci zatrzymali podejrzanych

Czytaj więcej >
https://www.gov.pl/web/kppsp-strzelce-krajenskie/niebezpieczny-pozar-butli-z-gazem-w-strzelcach-krajenskich

Aktualności

Niebezpieczny pożar butli z gazem w Strzelcach Krajeńskich. Strażak uratował psa

Czytaj więcej >