Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Popatrz na obrazek i wskaż kota, który nie pasuje do pozostałych. Prosta zagadka przerasta dorosłych
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 18.01.2024 13:16

Popatrz na obrazek i wskaż kota, który nie pasuje do pozostałych. Prosta zagadka przerasta dorosłych

Zagadka na spostrzegawczość
Zagadka na spostrzegawczość, źródło: kobieta.interia.pl

Połączenie zagadki na spostrzegawczość z domowymi mruczkami wydaje się być połączeniem idealnym. Sprawdź, czy wśród na pozór identycznych kotów jesteś w stanie wskazać jednego, który różni się od pozostałych niewielkim szczegółem. Ostrzegamy, to naprawdę trudne wyzwanie, któremu są w stanie sprostać jedynie nieliczni! Czy możesz zaliczyć się do grona najbardziej spostrzegawczych internautów?

Z kotami nie sposób się nudzić. Nawet jeżeli są jedynie ilustracją

Rozwiązanie zagadki na spostrzegawczość to zawsze dobry pomysł. Dzięki temu nie tylko oderwiesz się na chwilę od codzienności, ale przede wszystkim rozruszasz swój mózg i sprawisz, że będzie on lepiej funkcjonować. Dlatego warto regularnie podejmować różnego rodzaju wyzwania, polegające na wyostrzeniu wzroku i skupieniu się na poszukiwaniu elementu niepasującego do pozostałych. 

Pamiętajmy, że zagadki na spostrzegawczość do dobra rozrywka nie tylko dla małych dzieci. Tego typu aktywności powinniśmy wykonywać przez całe życie. Dlatego skorzystaj z okazji i sprawdź, czy jesteś w stanie znaleźć kota, który jednym, niewielkim szczegółem różni się od pozostałych. Powodzenia!

Polska na ustach świata. "Operation Frost" odbiła się szerokim echem, a lista potrzebujących rośnie

Znajdź kota, który nie pasuje do pozostałych

Na poniższej ilustracji widać 15 sylwetek na pozór identycznych kotów. Jednak prawda jest nieco inna. Jedynie 14 mruczków jest identycznych, natomiast jeden z nich różni się od pozostałych pewnym szczegółem. Sprawdź, czy jesteś w stanie go zlokalizować.

Uzbrój się w cierpliwość. Prawdopodobnie na rozwiązanie zadania będziesz potrzebować kilku minut. Jedynie nielicznym udaje się znaleźć rozwiązanie w mniej niż pół minuty. A więc uruchom stoper i do dzieła!

Zrzut ekranu 2024-05-11 165216.png
Który kot różni się od pozostałych? 

To zadania jest trudniejsze, niż się wielu osobom wydaje

Okazuje się, że wiele osób nie jest w stanie rozwiązać tej zagadki bez żadnej podpowiedzi. Zupełnie się temu nie dziwię, zadanie to jest wyjątkowo trudne! Dlatego każdy, kto potrzebuje pomocy, może na nią liczyć.

Nie szukaj różnic w sylwetkach kotów. Akurat ten element jest identyczny w przypadku każdego osobnika. Jeden z mruczków różni się od pozostałych układem gwiezdnego wzoru na ciele. Jeżeli ta wskazówka nie jest wystarczająca to oto druga podpowiedź: skup się na głowach czworonogów. Rozwiązanie zagadki ukrywa się w ostatnim rzędzie. Jeżeli masz ochotę na więcej, to zachęcam do zapoznania się z iluzją, która nie tylko Cię rozbawi, ale również zaskoczy!

Źródło: kobieta.interia.pl