Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Pitbull ma ukryty talent, wystarczy jedno spojrzenie na jego pyszczek. “Natychmiast się uśmiechnęłam”
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 21.05.2023 16:40

Pitbull ma ukryty talent, wystarczy jedno spojrzenie na jego pyszczek. “Natychmiast się uśmiechnęłam”

pitbull
tiktok/oliviaboblet

Każdy opiekun czworonoga zgodzi się ze stwierdzeniem, że nikt inny nie jest w stanie poprawić humoru nawet w najgorszy dzień tak jak one. Doskonałym tego przykładem jest choćby pitbull z nagrania. Jego opiekunowie postanowili, że ukrytym talentem pupila podzielą się z innymi użytkownikami sieci.

Zwierzęta bywają urocze. Nierzadko ich opiekunowie uwielbiają chwalić się swoimi podopiecznymi w sieci. Dzięki temu może zobaczyć je jeszcze więcej osób. Niektóre z nich, tak jak pitbull o imieniu Otis, mają nawet supermoce. Obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie.

Otis łamie wszelkie stereotypy

Pitbulle to psy zaliczane do większych ras. Zazwyczaj są postawne, umięśnione i mają dużo siły. Niektórzy w związku z ich wyglądem obawiają się, że mogłyby zrobić im krzywdę. Nie można jednak zapominać, że wszystko zależy od ułożenia psa, jego opiekuna i genów.

Otis to uroczy przedstawiciel tej rasy, który wbrew utartym stereotypom, wydaje się potulny niczym baranek. Pies potrafi również zrobić coś, co od razu wywoła uśmiech na ustach wszystkich. Jego opiekunowie doskonale zdają sobie sprawę, jak wyjątkowego pupila mają.

Bezdomna kotka przynosi rodzinie z sąsiedztwa swój największy skarb. Teraz nie mieli serca jej wypuścić

Pitbull zaraża uśmiechem

Opiekunka Otis postanowiła, że zamieści na swoim profilu na TikToku filmik, który poprawi humor wszystkim internautom, do których dotrze. Widzimy na nim leżącego na swoim posłaniu pitbulla, który wpatruje się w swoją opiekunkę. Wystarczy jedna komenda “uśmiech”, a na jego uroczym pyszczku dzieje się coś niesamowitego.

W pełnym skupieniu czworonóg unosi jeden kącik pyszczka, po kilku sekundach drugi i wygląda zupełnie, jakby najserdeczniej na świecie się uśmiechał. Jego mina jest tak urocza, że wprost nie da się nie odwzajemnić tego zachowania.

@oliviaboblet

Dont look here look at Otis !

♬ original sound - jern

"Patrz na Otisa"

Nie ma co się dziwić, że internauci oszaleli na punkcie czworonoga. Pod filmikiem, na którym prezentuje swój talent, w chwili powstawania artykułu znajdowało się już ponad 16 tysięcy komentarzy. Większość z nich to słowa zachwytu i uznania. Wielu ludziom Otis także poprawił humor, a o to właśnie chodziło jego opiekunce!

- Od razu też się uśmiechnęłam - pisze jedna z internautek.

- Dzięki niemu uśmiech nie chce zejść mi z twarzy - dodaje kolejna.

- Ależ on jest uroczy - podsumowuje inny użytkownik sieci.

źródło: tiktok/oliviaboblet