Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pitbull codziennie wkrada się do domu sąsiadów. Zawsze wchodzi do jednego pomieszczenia i czeka
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 19.11.2019 14:10

Pitbull codziennie wkrada się do domu sąsiadów. Zawsze wchodzi do jednego pomieszczenia i czeka

pies
Fot.facebook.com

Pitbull natychmiast zaprzyjaźnił się z psem sąsiadów. Teraz codziennie wkrada się do sąsiedniego domu i kieruje się w jedno niespodziewane miejsce. Powód dla zachowania czworonoga jest nieprawdopodobny.

Pitbull natychmiast zaprzyjaźnił się z psem sąsiadów. Teraz codziennie wkrada się do sąsiedniego domu i kieruje się w jedno niespodziewane miejsce. Powód dla zachowania czworonoga jest nieprawdopodobny.

Aeida i Cashew to psy sąsiadujących ze sobą rodzin w Australii. Zwierzaki są ze sobą bardzo blisko i spędzają dużo czasu razem. Właściciele zaczęli przyłapywać pitbulla na codziennym wkradaniu się do domu jednej z rodzin o tej samej porze. Dlaczego to robi?

Pitbull wkrada się do sąsiadów

Aeida to pitbull, który nienawidził kąpieli. Kilka tygodni temu właściciele zwierzaka zauważyli, że zniknął wieczorem. Pomyśleli, że najprawdopodobniej bawi się z psem sąsiadów Cashew. Okazało się jednak, że Aeida miała inne zajęcie.

Sąsiedzi wysłali zdjęcie, na którym widać jak pitbull postanowił dołączyć do kąpieli ich dzieci. Teraz suczka robi to każdego wieczora. Pitbull uwielbia wchodzić do wanny sąsiadów i tam czekać na kąpiel.

pitbull

Czy pitbull jest odpowiedni dla dziecka?

Zdania na temat tego, czy pitbull jest odpowiedni dla dziecka, są podzielone. Z jednej strony ta rasa psów jest przez niektórych uważana za najbardziej niebezpieczną. W Stanach Zjednoczonych ustalono, że z 31 śmiertelnych ataków psów w 2016 roku pitbulle przyczyniły się do 71 procent (22) tych zgonów.

Z drugiej strony uważa się, że agresja pitbulli wynika jedynie z niewłaściwej tresury i warunków, w jakich żyją. Sara Enos, założycielka i dyrektor wykonawczy American Pit Bull Foundation, napisała w czasopiśmie Time, że pitbull, jak każdy inny pies, może rozwinąć agresywne tendencje, jeśli pozostanie na uwięzi i bez opieki.

pitbull

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Pies bardzo ciężko znosi twój krzyk. Więcej tego nie zrobisz, gdy dowiesz się, jak to na niego wpływa
  3. Kotka próbowała wkraść się do kliniki weterynaryjnej. Była zdesperowana
  4. Husky został wychowany przez koty. Teraz zachowuje się jak one
  5. Wiozła swojego kota do weterynarza, by go uśpić. Jego ostatni gest poruszył ją do głębi
  6. Urodził się najbrzydszy szczeniak świata. Z maleńkiego chihuahua i wielkiego mopsa
  7. Występ kotów w Mam talent sprawił, że widownia wstrzymała oddech. Pokazały umiejętności, jakich mógłby im pozazdrościć każdy pies
Powiązane
Najnowsze
Polecane