Bracia pitbulle nie chcą się rozdzielać
Źródło: SPCA of Winchester, Frederick, & Clarke Counties

6-miesięczne pitbulle nie mogą bez siebie żyć. Gdy próbowano je rozdzielić, przyprawiły wszystkich o łzy

13 Października 2020

Pitbulle o imionach Country i Zeus to dwaj bracia, którzy są nierozłączni. Nic nie zapowiadało tego, że zwierzaki trafią do schroniska. Jeszcze niedawno mieszkały pod jednym dachem z kochającą rodziną. Niestety, nagła zmiana planów doprowadziła do tego, że czworonogi skończyły za kratkami. Pomimo nieszczęśliwych przeżyć, bracia zawsze trwali u swojego boku. Kiedy przyszła chwila, żeby ich rozdzielić, reakcja pitbulli sprawiła, że pracownicy uronili łzy.

Pitbulle to wspaniałe psy, które zasługują na dużo wyrozumiałości i empatii. Jako silnie umięśnione i pięknie wyglądające zwierzęta sprawdzają się znakomicie w roli towarzysza aktywnego opiekuna, a co najważniejsze - potrafią być wyjątkowo cierpliwe i opiekuńcze w stosunku do dzieci. Pitbull uznawany jest za rasę agresywną, a mimo to wybierany jest na psa rodzinnego. Niestety, zwierzęta te bardzo często kończą w schroniskach i mają mniejsze szanse na ponowną adopcję.

Na widok człowieka suczkę paraliżował strach. Miała zostać uśpiona, w ostatniej chwili los się do niej uśmiechnąłNa widok człowieka suczkę paraliżował strach. Miała zostać uśpiona, w ostatniej chwili los się do niej uśmiechnąłCzytaj dalej

Bracia pitbulle kochają się ponad życie

12 lipca, kiedy to Country i Zeus trafili do schroniska SPCA of Winchester, Frederick i Clarke, czworonożne rodzeństwo miało zaledwie 6 miesięcy. Wcześniej mieszkało w domu w Wirginii razem z opiekunami, gdzie niczego im nie brakowało. Pech chciał, że ich właściciele musieli niespodziewanie się przeprowadzić, a zasady wynajmu w nowym domu nie zezwalały na przetrzymywanie zwierząt. Słodkie szczeniaki musiały pożegnać się z osobami, które obiecały się podjąć obowiązku opieki, niezależnie od okoliczności.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Podczas awantury rzuciła szczeniakiem w mężczyznę. Nagrały to kamery, powód wprawia w osłupienie
2. Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa
3.
Po opuszczeniu szlabanu wjechał z psem na przejazd kolejowy. Od tragedii dzieliły ich centymetry, wstrząsające nagranie

Reakcja braci doprowadziła pracowników do płaczu

Country i Zeus trafili do wspólnej celi. Wolontariusze pracujący w schronisku bardzo polubili nowych podopiecznych, którzy od pierwszych chwil sprawili, że na ustach każdego pojawiał się uśmiech. Czworonożni bracia byli pełni energii i razem figlowali do utraty tchu. Przyszedł jednak dzień, w którym trzeba było ich rozdzielić, co wywołało w psiakach niepohamowane emocje. Kiedy tylko pracownicy próbowali przetransportować jednego z psiaków do osobnego boksu, zwierzęta nie wytrzymywały. Zalewały się łzami i głośno wyły ze smutku!

Taka reakcja powtórzała się kilkukrotnie, za każdym razem sprawiając, że serca wolontariuszy ściskały się z bólu. Wszyscy świadkowie poruszającej reakcji wiedzieli, że jeśli pewnego dnia ktoś zapragnie zaadoptować któregoś z braci, będzie musiał wziąć drugiego w pakiecie.

- Te psiaki są bardzo słodkie. Uwielbiają dawać pocałunki i są bardzo ekspresyjne. Kiedy podejdziesz do ich boksu, bardzo przyjaźnie cię przywitają. One są szczęśliwymi pieskam – powiedziała Lavenda Denney w rozmowie z The Dodo -To bardzo wzruszające. Kiedy z jakiegoś powodu musimy ich na chwilę rozdzielić, oni od razu piszczą. Są ze sobą bardzo zżyci. Nic dziwnego, w końcu mają tylko siebie - dodała.

Po tym, co w życiu przeszli, bracia pitbulle zasługują na to, aby zamieszkać razem. Ich miłość nie ma granic, dlatego teraz potrzebują już tylko człowieka, który wyciągnie do nich pomocną dłoń. Trzymamy kciuki, żeby wkrótce wyprowadzili się do nowego domu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Country i Zeus

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostawisz znacznie więcej pieniędzy w kieszeni. Świetna wiadomość dla klientów dwóch wielkich banków
  2. Owczarek niemiecki i dziecko. Pies zareagował błyskawicznie, gdy ojciec podniósł rękę na chłopca
  3. Iga Świątek wróciła do domu i kochanego kota pod osłoną nocy. Na finale rozbroiła wszystkich wspominając mruczka
  4. Uratował konia zaplątanego w łańcuchy. Otrzymał wspaniałe podziękowania
  5. Turysta znalazł młode pumy. Kocia mama stanęła w obronie, nagranie dla osób o mocnych nerwach
  6. Masz banknot 20 zł? Może być wart fortunę, lepiej przeszukaj portfel

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł