Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Weterynarz zamknął się w klatce z przestraszonym pitbullem. Gdy zaczął jeść, stało się niewiarygodne
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 10.02.2020 16:38

Weterynarz zamknął się w klatce z przestraszonym pitbullem. Gdy zaczął jeść, stało się niewiarygodne

pitbull
youtube.com Caters Clips

Pitbull, o którym mowa, po tym co go spotkało, stracił kompletnie zaufanie do ludzi. Wycieńczony pies nie potrafił czuć się bezpiecznie, wśród jakiegokolwiek człowieka. Na szczęście znalazł się weterynarz, który umiał mówić w psim języku. To, co zrobił, było niesamowite.

Pitbull został znaleziony na polnej drodze, daleko od zabudowań i domów. Był w bardzo złym stanie i wymagał natychmiastowej pomocy. Niestety późna godzina wykluczała wizytę u weterynarza. Na szczęście znalazł się pewien doktor, który postanowił pieska przyjąć.

Pitbull nie ufał ludziom

Weterynarz, który postanowił pomóc znalezionemu pitbullowi, miał ogromne serce. Mimo zamknięcia swojej kliniki poczekał na przyjazd psa, żeby go zbadać. Niestety zwierzę wyglądało bardzo źle. Było wychudzone, zmarznięte, niedożywione. Lekarz postanowił zbadać suczkę i zaopiekować się nią. Niestety, ta ciągle nie chciała jeść, a od tego zależało czy przeżyje.

Aż strach pomyśleć co musiało spotkać biednego psa, że mimo głodu nie chciał ruszyć niczego, co dostał od człowieka. Suczka nie dała się też głaskać. Nie była agresywna, ale bardzo strachliwa. Weterynarz uparł się, że wymyśli jakiś sposób, by pitbull zaczął jeść i znów pokochał człowieka.

Weterynarz zamknął się w klatce z pittbullem

Lekarz postanowił zaprzyjaźnić się z psem, dając mu do zrozumienia, że jest częścią jego stada. Zamknął się z wystraszoną suczką w klatce i… zaczął jeść. Podłożył psu miskę z jego jedzeniem, swoje danie trzymając w identycznej misce. Pies przekonał się do tego i czując się bezpiecznie, zaczął jeść!

Filmik, który obrazuje tę sytuację, powoduje ogromne wzruszenie. Jak widać każde skrzywdzone zwierzę można przekonać, że człowiek też potrafi być dobry i chce się nim zaopiekować. Przywrócenie skrzywdzonemu zwierzęciu wiary w człowieka to ogromna satysfakcja. Ukłony dla pomysłowego lekarza, który znajdując drogę do serca psiaka, uratował mu życie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pittbull

Znaleziony pies był w fatalnym stanie.

pittbull

Weterynarz zaczyna jeść przy psie, żeby zwierzę poczuło się bezpiecznie i samo zabrało się do posiłku.

pittbull

Pitbull zaczyna jeść. Pomysł weterynarza okazuje się skuteczny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suczka ze strachu przestawała oddychać na widok ludzi. Już chciano ją uśpić, gdy zadzwonił telefon
  2. Najsłodszy koci pyszczek na świecie. Przytulisz?
  3. Pies stracił ucho, bo właścicielka chciała, żeby wyglądał słodko. Teraz ostrzega innych przed podobnym błędem

Źródło: webniusy.com