Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies nie cierpi obcinania pazurów. Jego reakcja na widok cążek zasługuje na Oscara
Redakcja Świat Zwierząt
Redakcja Świat Zwierząt 07.01.2020 20:08

Pies nie cierpi obcinania pazurów. Jego reakcja na widok cążek zasługuje na Oscara

pitbull
youtube.com RM Videos

Pitbull to niezwykle uroczy pies, o czym możemy przekonać się, oglądając popisową rolę tego zwierzaka. Obcinanie pazurów nie należy do ulubionych zwierzęcych rozrywek, jednak reakcja tego psa jest warta Oscara!

Niektóre psy uciekają, chowają się, inne warczą i szczerzą kły, kiedy przychodzi dzień obcinania pazurów. Ta suczka jednak obrała zupełnie inną taktykę! Jej zachowanie jest wręcz nie do opisania, ale wiemy jedno – ta rola zasługuje na Oscara!

Pitbull nie chce obcinania pazurów

Zwierzaki nie przepadają za obcinaniem pazurów, jednak niechęć tego psa jest wręcz komiczna! Kiedy tylko dostrzega okropne narzędzie tortur, służące do skrócenia pazurów, postanawia udawać, że nie słyszy swojej właścicielki. Kobieta prosi go o podanie łapy, pies jednak pozostaje niewzruszony!

Pitbull nie reaguje na polecenia ani zaczepki. Liczy, że dzięki temu zostawią go w spokoju! Właścicielka zwierzaka jest jednak zdeterminowana, aby obciąć mu pazury. Najzabawniejsze jednak ma dopiero nadejść. Reakcja psa jest nie do opisania!

Oscarowa rola

Pitbull spostrzegł, że jego wcześniejsza taktyka nie zadziałała i kobieta nadal chce obciąć mu pazury. Kiedy tylko właścicielka podnosi jedną łapę psa, ten robi coś niespodziewanego. Pitbull dramatycznie mdleje, osuwając się na podłogę! Ta reakcja psa jest wręcz godna Oscara. Rozbawieni właściciele na szczęście wszystko nagrali, aby następnie podzielić się ze światem, jak utalentowanego aktorsko posiadają psa!

Niestety, dramatyczna scena, ani udawanie martwego nie pomogły i właścicielka suczki zabrała się za obcinanie jej pazurów. Jednak nadal, pomimo znienawidzonej czynności, której tak starał się uniknąć, pitbull nie wychodzi z roli, wciąż leżąc bez ruchu na podłodze. Cóż za determinacja! Trzeba przyznać, że zwierzak jest bardzo pomysłowy i niezwykle przy tym zabawny! Zobaczcie sami, jak wspaniale ten pitbull odegrał swoją dramatyczną rolę.

ZOBACZ WIDEO:

Pies odegrał tę rolę po mistrzowsku!

pitbull

Ciekawe, czy każdy Pitbull jest tak utalentowany aktorsko?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Bezdomny kot znalazł porzucone niemowlę. Ogrzewał je, dopóki nie nadeszła pomoc
  3. Dlaczego kot udaje chleb? Kocia pozycja, która bawi do łez
  4. Suczka labradora urodziła największy miot w historii. Takiej ilości szczeniaków nie spodziewał się nawet weterynarz
  5. Niesamowite, jak wyglądają kociaki maine coon. Ich uszy robią prawdziwą furorę w internecie, żadna inna rasa takich nie ma

Źródło: youtube.com

Tagi: pies Pitbull psy