Pitbull i jego właścicielka
Źródło: youtube/ ABC 7 Chicago

Po roku odnalazła zaginionego pitbulla. Gdy suczka wreszcie zobaczyła swoją panią, straciła wszelką kontrolę

5 Grudnia 2020

Pitbull należący do Kelly Shade w grudniu 2019 roku przepadł bez śladu. Mieszkanka Chicago była zrozpaczona, lecz wciąż robiła wszystko, aby go odnaleźć. Po 11 miesiącach poszukiwań, kiedy już myślała, że tegoroczne święta spędzi samotnie, los się do niej uśmiechnął. Suczka Gracie została odnaleziona. Nagranie z ich ponownego spotkania to jeden z najpiękniejszych widoków.

Pitbull mieszkający nieopodal Jackson Park Highlands w Chicago wykorzystał nieuwagę swojej właścicielki i wymknął się przez uchylone drzwi, gdy witała gości. Zwierzę pobiegło przed siebie, nie zdając sobie sprawy, że nie będzie w stanie spotkać się ze swoją rodzinę przez najbliższe jedenaście miesięcy.

Owczarek niemiecki pociesza siostrę po operacji. Urocze wideo roztopi serce niejednego twardzielaOwczarek niemiecki pociesza siostrę po operacji. Urocze wideo roztopi serce niejednego twardzielaCzytaj dalej

Pitbull zaginął na długie miesiące

Kelly Shade była zrozpaczona zniknięciem ukochanego czworonoga. Natychmiast, gdy zorientowała się, że Gracie nieprędko znajdzie drogę powrotną do domu, rozpoczęła akcję poszukiwawczą. Rodzina oraz najbliżsi przyjaciele wspólnie przetrząsali każdy zakamarek Chicago, aby tylko znaleźć zaginionego pitbulla.

Zobacz także: Fascynująca historia miłosna Katarzyny Łaniewskiej. Mało kto ją zna

Mijały miesiące, a po Gracie wciąż nie było ani jednego śladu. Amerykanka była bliska załamania, jednak nie straciła resztek nadziei. Przez cały czas wydzwaniała do wszystkich okolicznych schronisk, pytała sąsiadów oraz zamieściła ogłoszenie na stronie Lost Dogs Illinois, gdzie inni zmartwieni właściciele psów publikowali informacje o zaginionych zwierzętach.

Pierwsza wiadomość w sprawie zaginionego pitbulla przyszła na przełomie lipca i sierpnia, gdy nieopodal mieszkająca Polly Ellison zauważyła podobnego psa w okolicy. Choć kobieta starała się ją przywołać, suczka od razu uciekła i nie dała się dogonić. Zdaniem sąsiadki Gracie była panicznie wystraszona tym, że obca osoba zrobi jej krzywdę.

Zobacz także: Niedawno apelowała, żebyśmy o siebie dbali, niestety nie żyje. Walczyła do końca

Polly skontaktowała się z zaprzyjaźnioną wolontariuszką Katie Campbell i wspólnie obmyśliły plan, jak pochwycić zaginionego czworonoga i oddać go w ręce prawowitej właścicielki. W tym celu zostawiły przy ulicy miskę z jedzeniem, aby zachęcić suczkę do ponownego pojawienia się w okolicy. Zastawiona pułapka okazała się wielkim sukcesem!

Teksty wybrane dla Ciebie:

Wzruszające spotkanie po 11 miesiącach rozłąki

Kobietom wreszcie udało się złapać suczkę, która została przekazana w ręce Katie Campbell. Wolontariuszka odnalazła w sieci ogłoszenie dotyczące zaginięcia Gracie i od razu napisała wiadomość do jej właścicielki.

Kelly w podskokach ruszyła na spotkanie ze swoją najukochańszą suczką. Moment, w którym Gracie zobaczyła swoją opiekunkę został uchwycony na nagraniu. Widzimy na nim, że pitbull dosłownie oszalał z radości na widok swojej pani, która także nie potrafiła powstrzymać emocji. Zarówno kobieta, jak i suczka nie mogły uwierzyć w to, że udało im się wzajemnie odnaleźć.

- Zaczęłam na nowo płakać - opowiedziała rozradowana Kelly.

Lost Dogs Illinois zaapelowało do internautów, aby nie ignorować psów czy kotów, które widzimy w przestrzeni publicznej. Publikując na swojej stronie wzruszającą historię Gracie, chcieli podkreślić, że zwierzęta, które pozornie wydają nam się bezdomne, tak naprawdę mogą mieć kochających właścicieli.

Aby zaginione pupile mogły jak najszybciej wrócić do swoich domów, naszym obowiązkiem jest powiadomienie odpowiednich służb, gdy widzimy zwierzę bez opieki.

Zrozpaczony szczeniak został wyrzucony na ulicę. Powód, dla którego kazano mu odejść, odbiera mowęZrozpaczony szczeniak został wyrzucony na ulicę. Powód, dla którego kazano mu odejść, odbiera mowęCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródła: iheartdogs.com

Następny artykuł