Swiatzwierzat.pl
Pies w klatce

YouTube/The Humane Society of the United States

Mały, biały piesek był przeznaczony na mięso. Dzięki ratownikom zaznał miłości po raz pierwszy

11 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Ewa Nalepa

Udostępnij:

Biały piesek był przeznaczony na rzeź, miał skończyć na czyimś talerzu. Jednak organizacja Humane Society International na to nie pozwoliła i zabrała zamarzającego czworonoga z jego klatki, by znaleźć mu prawdziwy, kochający dom. Trwa walka o likwidację p

Dwuletni, biały piesek od początku miał ciężkie życie. Został wyhodowany na farmie psów przeznaczonych do konsumpcji w Południowej Korei. Jednak los się do niego uśmiechnął i był on jednym z pierwszych ocalonych stamtąd zwierzaków.

Piesek przeznaczony na rzeź

Organizacja Humane Society International walczy o zamknięcie psich farm. Na początku 2021 roku wtargnęli do jednej z takich południowokoreańskich placówek, by ostatecznie ją zamknąć.

Zespół w czasie inwentaryzacji farmy przypadkiem napotkał małego, białego pieska wśród niezliczonych psich nieszczęść. Zamarzał on w małej drucianej klatce i patrzył na nich wielkimi oczyma, jakby zastanawiając się, co będzie dalej. 

Ludzie z Humane Society International nie byli w stanie przejść obok niego obojętnie. Zapadła szybka decyzja - piesek o imieniu Patou został stamtąd zabrany jako pierwszy.

Ratownicy wyciągnęli zmarzniętego na kość zwierzaka z lodowatej, nieprzyjaznej klatki. Opatulili go kocem i zabrali ze sobą. Piesek po raz pierwszy od co najmniej 2 lat poczuł, że człowiek może ofiarować aż tyle ciepła i dobroci.

Patou został zabrany do samochodu razem ze swoim rodzeństwem. Udało się uratować go od rzezi i dzięki ratownikom zyskał nową szansę na lepsze życie!

Kochający psiak

Biały piesek otrzymał pilną opiekę medyczną i niedługo później był gotowy do adopcji. Dzięki ogłoszeniom w mediach społecznościowych zwierzak szybko znalazł nowy dom.

Rodzina, która zobaczyła zdjęcie psiaka, od razu się w nim bezwarunkowo zakochała. Teraz czworonóg może w pełni cieszyć się życiem!

Obecnie piesek ma wszystko, co w życiu najlepsze: mnóstwo radości, zabawy, spania do woli i przede wszystkim kochającą rodzinę. Jest zadbany i wygląda o niebo lepiej, niż kiedy go znaleziono na farmie.

Zadziwiającym jest tylko, skąd tak wiele zła wciąż ma miejsce na świecie. Czy będzie nam dane dożyć czasów, gdy skończą się wszystkie tak okrutne wobec zwierząt procedery?

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: pawmygosh.co

Podobne artykuły

youtube/rumble videos

Psy

Labrador poważnie nabroił w kuchni. Sposób, w jaki błaga o przebaczenie, przekonałby każdego

Czytaj więcej >
fb/Daj włos. Fryzjer dla zwierząt

Psy

Hazar, pies należący do byłego senatora PiS zmienił się o 180 stopni. Niezwykła metamorfoza

Czytaj więcej >
yt/Sidewalk Specials

Psy

Właściciel próbował pozbawić psa życia. Później z tą samą prośbą zwrócił się do aktywistów

Czytaj więcej >

youtube/The Nation Thailand

Psy

Piękny gest kierowcy. Zatrzymał ruch, aby pomóc zagubionemu psu

Czytaj więcej >
Shar pei

Psy

Shar pei cudem uratowany z rąk pseudowłaściciela. Jest w opłakanym stanie, wygląda jak sama skóra i kości

Czytaj więcej >
Humane Society of Central Texas

Psy

Adoptowany pies spędził w schronisku ponad 400 dni. Nowi właściciele pozbyli się go po pierwszej nocy

Czytaj więcej >