Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies zrozumiał, że został adoptowany. Niezwykły film podbija serca internautów
Karina Sulich
Karina Sulich 24.01.2020 19:30

Pies zrozumiał, że został adoptowany. Niezwykły film podbija serca internautów

Pies
iheartdogs.com

Pies to niezwykle inteligentne stworzenie, od którego my ludzie możemy się wiele nauczyć. Film, na którym uwieczniono, jak zwierzę opuszcza mury schroniska, podbija internet. Reakcja tego adoptowanego czworonoga nie pozostawia żadnych pytań.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka oraz istota, od której powinniśmy uczyć się bezinteresownej miłości i lojalności. Niestety wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z odpowiedzialności, jaka wiąże się z posiadaniem zwierzęcia, przez co wielu czworonogów trafia do schronisk. Każdy z nas, kto decyduje się podarować im nowy dom, ratuje je od życia w ciasnym kojcu. Ten zaadoptowany pies pokazał, jak bardzo zwierzęta są wdzięczne za dobro, które im dajemy.

Pies ze schroniska

Mimo że adopcja psów zyskuje na popularności, niektórzy wciąż mają obawy przed przygarnięciem pod swój dach podopiecznych schronisk. Powinniśmy pamiętać o tym, że zwierzęta lądują tam z wielu powodów. Czasami są ratowane od ludzi, którzy wyrządzili im okropną krzywdę.

Bywa również, że niczemu winny pies nudzi się rodzinie lub, że jego ukochany właściciel ginie, a pozostawiony sam sobie czworonóg nie ma innego opiekuna. Choć losy niektórych psów czasami pozostają nieznane, nie podlega wątpliwości, że, tak samo jak ludzie, mają one uczucia. Jeżeli jeszcze w to wątpicie, wystarczy zobaczyć niesamowitą reakcję psa, który, trafił do schroniska, mając zaledwie osiem miesięcy i właśnie uświadomił sobie, że został adoptowany.

Zjawiskowa reakcja adoptowanego psa

Reakcja adoptowanego psa została nagrana i puszczona w eter! Internauci wprost oszaleli na punkcie tego filmiku. Pracownicy schroniska Carson w Stanach Zjednoczonych uwiecznili moment, w którym pitbull o imieniu Benny zrozumiał, że właśnie otrzymał nowy dom.

Z początku pies był niezwykle ostrożny, kiedy jednak uświadomił sobie, że właśnie został adoptowany, biegiem wyskoczył z klatki i zaczął radośnie merdać ogonem! Podbiegł do wszystkich boksów, aby pochwalić się wesołą nowiną i skakał jak oszalały! Szczęście psa widać gołym okiem. Nic dziwnego, że filmik podbił serca internautów.

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM:

pies

Z początku pies był wycofany i nie wiedział, co się dzieje.

pies

Nagle pitbull uzmysłowił sobie, że został zaadoptowany. Nie mógł przestać skakać ze szczęścia.

pies

Kiedy zwierzak opuścił mury schroniska, biegał jak oszalały i wciąż merdał ogonkiem. Rzadko możemy być świadkami takiego szczęścia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec stracił ukochanego kota. Los sprawił mu najlepszą niespodziankę pod słońcem
  2. Mężczyzna znęcał się nad bezbronnym, chorym kangurem. Znajomi śmiali się i wszystko nagrywali
  3. Usłyszał szczekanie psa. Po chwili wybiegł na dwór i zaczął wszystko nagrywać
  4. Na zdjęciu wśród owiec chowa się pies. Tylko 5% osób jest w stanie go odnaleźć

źródło: kochamyzwierzaki.pl