Pies Mackey skonsternowany nową miską
Źródło: YouTube/Rob & Haley

Pies dostał nową miskę. Jednak nie był w stanie zrozumieć jednej rzeczy, wideo rozkłada na łopatki

18 Grudnia 2020

Mackey to bardzo spostrzegawczy pies - gdy tylko dostał nową miskę, od razu zauważył kość namalowaną na dnie. Niestety, nie jest w stanie pojąć tylko jednej rzeczy. Kostka, która znajduje się na dnie miski z wodą, nie jest prawdziwa. Pies jest mocno skonsternowany, wideo bawi do łez!

Uroczy, 9-miesięczny szczeniak Mackey to ciekawski i zabawny pies. Pochodzący od husky i owczarka niemieckiego, cechuje się niezwykłą spostrzegawczością, choć chyba jeszcze nie jest w stanie zrozumieć otaczającego go świata. Nagranie, które udostępniono na TikToku, a później także na YouTube, szybko podbiło internet.

Pies kontra nowa miska

Szczeniak Mackey, gdy tylko dostał w swoje łapy nową miskę, od razu dostrzegł znajdującą się na jej dnie smakowitą kostkę. Jednak z miską coś było nie tak. Dlaczego kostka, która znajdowała się na dnie miski, została zalana wodą? I dlaczego w ogóle nie da się jej z tej miski wyjąć?

Pies jest niezwykle zdezorientowany tym faktem. Nie jest w stanie pojąć, że kość, która w misce się znajduje, jest... namalowana! Niestety, nie był to prawdziwy smakołyk, a jedynie estetyczny dodatek do psiej michy.

Mackey łatwo się nie poddaje i raz po raz próbuje wyjąć z wody zatopioną kość. Jednak bez skutku, jedynie moczy sobie pyszczek. Pies nie wygląda na zachwyconego tym faktem. Nie chciał pić wody, tylko zjeść kość!

Mały szczeniak nie rozumiał jeszcze wszystkiego, co go na świecie otacza. Niestety, jak się okazuje, świat bywa pełen iluzji, którym bardzo łatwo ulec - zwłaszcza gdy jest się młodym. Ciekawe, co szczeniak wyciągnął z tej lekcji?

Jedna z najlepszych orkiestr na świecie grała koncert. Nagle na scenę wkroczył labradorJedna z najlepszych orkiestr na świecie grała koncert. Nagle na scenę wkroczył labradorCzytaj dalej

Jest zabawnie, czy niekoniecznie?

Nagranie, które zostało udostępnione w sieci, szybko zdobyło sympatię - a także antypatię - internautów. Jedni zakochali się w Mackeyu, inni zaś twierdzili, że to wcale nie jest śmieszne dla psa, że nie może tej kości zjeść.

- Cóż za biedny, słodki psiak! Ależ pan Cię rozdrażnił - napisał jeden z oglądających nagranie na YouTube.

- O mój Boże, to jest zbyt zabawne! Ten szczeniak tak bardzo się stara zdobyć tę kość! - dodał inny, zachwycony internauta.

- Głupota ludzka nie zna granic... - choć może to nieco przesadzony komentarz, to faktycznie, psiaka trochę szkoda.

Tak dzielnie pracuje nad zdobyciem tej kości, że aż go żal. Wypadałoby to zadośćuczynić i dać psu prawdziwą kość, a miskę wymienić na inną, by biedak w kółko się nie nabierał!

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

źródło: o2.pl

Następny artykuł