Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies „ratujący” swoją właścicielkę. Najlepsze, co dziś zobaczysz, dobry humor gwarantowany do końca dnia
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 15.08.2020 09:43

Pies „ratujący” swoją właścicielkę. Najlepsze, co dziś zobaczysz, dobry humor gwarantowany do końca dnia

pies
Fot. tiktok.com/@rencontres.paranormales

Pies to najlepsze przyjaciel człowieka, który wobec nas gotowy jest na prawdziwe poświęcenia. Nie wierzycie? Ten pupil jest na to idealnym dowodem, a filmik z jego udziałem to najlepsze, co zobaczycie dzisiejszego dnia. Zwierzę, które rzuciło się na ratunek swojej będącej w niebezpieczeństwie właścicielce, rozczula to granic możliwości.

Zwierzęta nie raz potrafią nas zaskoczyć swoim zachowaniem. Rozśmieszyć, rozczulić czy też wzruszyć. Trzeba przyznać, że czworonogi naprawdę mogą być naszymi najlepszymi przyjaciółmi i są w stanie obdarzyć swojego właściciela wyjątkowych uczuciem, a ten pies był gotowy na prawdziwe poświecenia. Nic dziwnego, że ten niesamowity filmik natychmiast okrążył sieć.

Pies uratował właścicielkę

Ten pies najwyraźniej nie wyobraża sobie życia bez swojej właścicielki, bo gdy tylko zauważył, że może stać jej się krzywda, natychmiast przybiegł na pomoc. Niesamowite, co postanowił zrobić ten pupil. Kobieta nie mogła wyjść z podziwu. Gest jej ukochanego czworonoga wręcz roztopił jej serce, i nam też.

  1. Kotka rozmawia ze swoimi małymi. Właściciel nagrał pogawędkę, wideo jest przesłodkie
  2. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała

Filmik: niezwykły pies

Jak się okazuje, pani wyjątkowego pupila wcale nie była w tarapatach, a jedynie podciągała się na drążku. Jednak właścicielka na wysokościach okazała się tak nietypowym widokiem, że pies postanowił przybyć jej na ratunek i podstawił jej pod nogi stojące niedaleko krzesło. Przesłodkie! Kto nie chciałby mieć takiego opiekuna?

ZOBACZ FILMIK:

so helpful of my dog to put the chair under my feet, love him to death pic.twitter.com/qGGuz4MgME

— bob burger and his wife (@monsterrats) March 21, 2020

ZOBACZ TEŻ:

Tagi: pies