Pies ze schroniska
Źródło: Facebook/Susie's Senior Dogs

Pogrążony w rozpaczy pies cały czas siedział w kącie. Kobieta zabrała go do domu, niewiarygodne jak się zmienił

2 Października 2020

Psy są nazywane naszymi przyjaciółmi nie bez powodu. Potrafią wesprzeć w trudnych chwilach, ogrzewają, gdy jest zimno czy bronią przed niebezpieczeństwem. Nie mogą tego jednak robić, kiedy mieszkają w schronisku. Wiele zwierząt czuje się w nich bardzo samotnych, choć wolontariusze stają na rzęsach, aby im pomóc i znaleźć nowe domy. Pewien psiak był tak pogrążony w rozpaczy, kiedy tam trafił, że cały czas stał w kącie. Nie chciał patrzeć przez kraty, nie mógł pogodzić się z nowym, smutnym życiem. Do czasu..

Pies Jack miał już na karku 12 lat, kiedy trafił do schroniska. Staruszek załamał w nowym miejscu, trudno mu było przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Jak informowali pracownicy przytuliska psiak trafił do niego nie z własnej winy. Wolontariusze wiedzieli, że trudno będzie dla niego znaleźć nowy dom. Nie dlatego, że pies jest mało towarzyski, a ponieważ więcej osób woli adoptować szczeniaki, niż dorosłe psy. Jednak pewna kobieta zakochała się w zwierzaku i postanowiła wywołać na jego pyszczku uśmiech.

Podkarpacie. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zabił suczkę w lesie. Wstrząsający powód zbrodniPodkarpacie. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zabił suczkę w lesie. Wstrząsający powód zbrodniCzytaj dalej

Metamorfoza psa ze schroniska

- Wiemy, że nie widzicie jego twarzy, ale 12-letni Jack ma depresję i się boi. Schronisko podzieliło się z nami zdjęciami, aby pokazać ogromny ból psa. Pracownicy schroniska dbają o Jacka - pies otrzymuje od nich miłość, uwagę, wszyscy są dla niego bardzo delikatni - ale chcą dla niego więcej, mianowicie znalezienie mu domu. Proszę udostępnij - tak brzmiał jeden z komunikatów na Facebooku, gdzie zaczęto szukać nowego domu dla psa.

Historia psa stała się viralem, internauci włączyli się do pomocy, aby znaleźć dom. Wiadomość przeczytała pewna kobieta, która postanowiła adoptować psa, ale wiedziała, że to nie będzie takie proste. Jack musiał jej najpierw zaufać, a aby to zrobił, kobieta udała się do schroniska ze swoim czworonogiem, próbując zaprzyjaźnić się z nim. Na całe szczęście, tak się stało! Po spełnieniu formalności, kobieta mogła zabrać Jacka do domu. Smutek psa zniknął w przysłowiowej jednej sekundzie.

DZISIAJ GRZEJE:1. Złapała się za głowę, gdy odkryła, co jej kot robi w nocy. Musiała natychmiast działać
2. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
3. Sceny jak z filmu akcji. Rekin zaatakował mężczyznę, nie do wiary co zrobiła ciężarna żona

Adopcja psa ze schroniska

Pies trafił do nowego domu, a na jego pyszczku momentalnie pojawił się uśmiech. Grymas odszedł w zapomniane, jak i długie siedzenie w kącie. Choć Jack zmagał się z problemami zdrowotnymi, kobieta podjęła wielką próbę dalszego wychowywania go. Nie poddała się i nie zwróciła psa do schroniska. Jack zamieszkał z nią i jej drugim psem, ciesząc się życiem. Niewiarygodne jak się zmienił!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Złapała się za głowę, gdy odkryła, co jej kot robi w nocy. Musiała natychmiast działaćZłapała się za głowę, gdy odkryła, co jej kot robi w nocy. Musiała natychmiast działaćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?
  2. Czy pies może jeść owoce? Lista owoców, które nie szkodzą psu
  3. Szczeniaczki utknęły w głębokiej studni. W środku była ogromna, jadowita kobra
  4. Złapała się za głowę, gdy odkryła, co jej kot robi w nocy. Musiała natychmiast działać
  5. Sceny jak z filmu akcji. Rekin zaatakował mężczyznę, nie do wiary co zrobiła ciężarna żona
  6. 1 listopada będzie zakaz przemieszczania się? Jest odpowiedź Rządu. Wszystko jasne

Źródło: theanimalclub.net

Następny artykuł