Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies codziennie sam jedzie autobusem do parku. Powód rozczula do łez
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 01.02.2020 13:21

Pies codziennie sam jedzie autobusem do parku. Powód rozczula do łez

Pies
fot. Facebook.com

Pies każdego dnia udawał się w samotną podróż do pobliskiego parku. Brzmi niewiarygodnie? Być może. Jednak takie sytuacje mają miejsce w prawdziwym życiu. Kobieta, która na zdjęciach uchwyciła poczynania czworonoga, podzieliła się nimi w sieci. Powód, dla którego psiak decydował się na wyprawę, sprawia, że do oczu napływają łzy.

Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Oprócz tego, że w mgnieniu oka staje się pełnoprawnym członkiem rodziny, swoimi zachowaniami potrafi rozbawić, a niekiedy rozczulić do łez. Długie zabawy mogłyby dla nich trwać w nieskończoność, ale nie stronią przy tym od wylegiwania się i całkowitego resetu u boku ukochanego właściciela. Pewien psiak w sieci stał się prawdziwą gwiazdą. Jego codzienne rytuały są czymś niewiarygodnym! Ciężko nie rozczulić się jego historią.

Pies codziennie jeździł autobusem

Aby było jeszcze zabawniej, każdego dnia podróżował nim zupełnie sam. Do niecodziennych wydarzeń z czworonogiem w roli głównej doszło w Seattle w Waszyngtonie. Zwierzak każdego ranka wsiadał na tym samym przystanku w centrum i wysiadał w pobliskim parku. Tam przez kilka godzin… bawił się z innymi psami, po czym posłusznie wracał do domu.

Co ciekawe, nie ma tu mowy o bezprawnych podróżach na gapę. Pies posiada przymocowany do obroży bilet, dzięki któremu kontrole nie stanowią dla niego żadnego problemu. Zastanawiacie się, dlaczego właściciel mu na to pozwala? Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Historia psiaka chwyta za serce

Niezwykłe podróże czworonoga rozpoczęły się w momencie, gdy długie zabawy w parku okazały się zbyt wyczerpujące i intensywne, a zwierzak nie miał ochoty, by czekać, aż jego właściciel skończy rozmowy z przebywającymi tam przyjaciółmi. Zwierzak wskoczył do autobusu i nim mężczyzna zdążył zareagować… pojazd komunikacji miejskiej odjechał.

Całe szczęście kierowca autobusu rozpoznał małego podróżnika i dokładnie wiedział, gdzie powinien go zabrać. Po kilku kolejnych wyprawach właściciel zrozumiał, że jego pupil jest wystarczająco odpowiedzialny i gotowy na samotne podróże. Miał świadomość, że za każdym razem bezpiecznie powróci do domu na kolację. Psiak nikomu nie przeszkadza, a pasażerowie są nim zachwyceni! W parku także ma grono przyjaciół i ich właścicieli, na których zawsze może liczyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pies

Pies codziennie podróżuje autobusem.

Pies

Pasażerowie nie wyobrażają sobie, by pewnego dnia nie wsiadł razem z nimi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi na ulicy z bezpańskim psem
  2. Szczeniaki zostały porzucone w lesie. Zaopiekował się nimi inny zwierzak, bez jego opieki nie miałyby szans
  3. Oczy kotki sprawiły, że ludzie się w niej zakochali. Nazwano ją „najsmutniejszym kotem świata”

Źródło: irishpost.com