Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Piękna przyjaźń staruszki i jamnika. Łączy ich wyjątkowa więź
Redakcja swiatzwierzat.pl
Redakcja swiatzwierzat.pl 12.04.2022 15:08

Piękna przyjaźń staruszki i jamnika. Łączy ich wyjątkowa więź

5ea1e7a84e317459961196
The Dodo

Kobieta o imieniu Beckii zaadoptowała jamnika, z którym wybrała się do swojej 84-letniej babci. Nie spodziewała się jednak, że pies tak bardzo pokocha staruszkę - i to z wzajemnością. Zwierzę okazało się być dla starszej pani nieocenionym wsparciem po śmierci męża.

Gdyby wnuczka 84-letniej Nan nie zaadoptowała małej jamniczki o imieniu Sally, ta niezwykła historia nigdy by sie nie wydarzyła. Odkąd staruszka poznała suczkę, Beckii wraz z nią odwiedza babcię regularnie.

Babcia zaprzyjaźniła się z psem

Zaledwie po dwóch dniach od zapoznania między 84-letnią kobietą, a uroczym jamniczkiem wywiązała się niezwykła więź. Beckii i Sally przychodzą w odwiedziny do babci dwa razy w tygodniu, a każda wizyta jest przepełniona wygłupami, tarzaniem po podłodze, mokrymi całusami i obserwowaniem ptaków za oknem.

undefined

Właścicielka Sally zdradziła, że staruszka do tego stopnia kocha czworonożną podopieczną, że śpiewa jej piosenki! Suczka uwielbia być rozpieszczana przez babcię i dobrze wie, że wystarczy zrobić odpowiednią minkę, żeby dostać od niej smakołyki.

undefined

Niezwykła więź połączyła 84-latkę i jamnika

Kiedy przychodzi czas, w którym spotkania stają się niemozliwe, Beckii pozostaje w stałym kontakcie z babcią przez telefon, która codziennie dzwoni i pyta o samopoczucie Sally. Suczka nie pozostała dłużna swojej przyjaciółce i z chęcią uczestniczy w każdej wideo-rozmowie.

undefined

Kiedy odszedł dziadek Beckii, Sally towarzyszyła babci przez cały czas, okazując wsparcie w trudnych chwilach. Relacja pomiędzy starszą panią a jamniczką wnosi wiele korzyści, począwszy od przyjaźni, po wzajemną troskę i wspólne spędzanie czasu.

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: wamiz.pl, youtube.com

Tagi: Pies Jamnik