Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Para młoda podjęła kontrowersyjną decyzję, rodzina jest wstrząśnięta
Emil Hoff
Emil Hoff 22.09.2021 02:00

Para młoda podjęła kontrowersyjną decyzję, rodzina jest wstrząśnięta

BeFunky-collage - 2021-09-22T080817.632
Photo by Jeremy Wong Weddings on Unsplash

Nietypowa decyzja pary młodej podzieliła rodzinę. Jedni okazują entuzjazm, inni z wściekłości gryzą dywany. Wszystko przez niezwykłe instrukcje, zawarte w zaproszeniu na ślub.

Mieszkanka środkowej Anglii nie mogła powstrzymać radości, gdy zajrzała do skrzynki na listy i znalazła w niej zaproszenie na ślub szwagra. Gdy jednak przeczytała tekst, poczuła palącą wściekłość.

"Po prostu nie mogłam uwierzyć!"

- Po prostu nie mogłam w to uwierzyć - pisze kobieta na popularnym forum dla matek Mumsnet.com w dziale "Am I Being Unreasonable?", czyli "Czy zachowuję się nierozsądnie?". - Czytałam i czytałam, ale nie mogłam pojąć, co jest grane!

Okazało się, że szwagier zaprosił na swój ślub i wesele członków rodziny, ale z kategorycznym zakazem przyprowadzania dzieci. Zaproszenie zachęcało za to do wzięcia ze sobą psów!

- Dla mnie i męża to duży problem - pisze kobieta na forum, szukając rady internautek. - Ślub ma się odbyć w południowej Anglii, a my nie mamy samochodu. Jeśli się wybierzemy, nie będzie nas kilka dni. A nasz synek ma tylko siedem miesięcy. Jest za mały, by zostać bez nas tak długo!

Mąż nieszczęśliwej forumowiczki skontaktował się ze swoim bratem i zapytał, czy rzeczywiście nie wolno mu przywieźć na ślub jego jedynego bratanka. Usłyszał, że zaproszenie daje jasne instrukcje: psy owszem, dzieci nie.

Internetowe mamy też się podzieliły

Internautki także podzieliły się pod względem opinii nt. decyzji pary młodej.

- To jest faktycznie dziwne, żeby zapraszać psy, a nie zaprosić własnego bratanka - pisze jedna z nich. - Zwłaszcza, że jest malutki i pozostawienie go z obcymi może stanowić problem.

- A ja tam sądzę, że po prostu nie powinnaś jechać - czytamy w innym komentarzu. - To jest święto pary młodej, oni decydują, kogo zaprosić. Jeśli nie macie z kim zostawić dziecka, po prostu nie jedźcie na ten ślub.

A co Wy uważacie? Czy zaproszenie psów na ślub i zakaz przyprowadzania dzieci to dobra decyzja? Napiszcie, co sądzicie, w komentarzach na naszym Facebooku!

Źródło: mirror.co.uk

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!