Swiatzwierzat.pl
BeFunky-collage - 2021-09-22T080817.632

Photo by Jeremy Wong Weddings on Unsplash

Para młoda podjęła kontrowersyjną decyzję, rodzina jest wstrząśnięta

22 Września 2021

(Ostatnia zmiana: 2 Października 2021)

Autor tekstu:

Emil Hoff

Udostępnij:

Nietypowa decyzja pary młodej podzieliła rodzinę. Jedni okazują entuzjazm, inni z wściekłości gryzą dywany. Wszystko przez niezwykłe instrukcje, zawarte w zaproszeniu na ślub.

Mieszkanka środkowej Anglii nie mogła powstrzymać radości, gdy zajrzała do skrzynki na listy i znalazła w niej zaproszenie na ślub szwagra. Gdy jednak przeczytała tekst, poczuła palącą wściekłość.

Kotka z młodymi

Kotka urodziła aż 11 kociąt. Na szczęście dla żadnego z nich nie zabraknie mleka

CZYTAJ DALEJ

"Po prostu nie mogłam uwierzyć!"

- Po prostu nie mogłam w to uwierzyć - pisze kobieta na popularnym forum dla matek Mumsnet.com w dziale "Am I Being Unreasonable?", czyli "Czy zachowuję się nierozsądnie?". - Czytałam i czytałam, ale nie mogłam pojąć, co jest grane!

Okazało się, że szwagier zaprosił na swój ślub i wesele członków rodziny, ale z kategorycznym zakazem przyprowadzania dzieci. Zaproszenie zachęcało za to do wzięcia ze sobą psów!

- Dla mnie i męża to duży problem - pisze kobieta na forum, szukając rady internautek. - Ślub ma się odbyć w południowej Anglii, a my nie mamy samochodu. Jeśli się wybierzemy, nie będzie nas kilka dni. A nasz synek ma tylko siedem miesięcy. Jest za mały, by zostać bez nas tak długo!

Mąż nieszczęśliwej forumowiczki skontaktował się ze swoim bratem i zapytał, czy rzeczywiście nie wolno mu przywieźć na ślub jego jedynego bratanka. Usłyszał, że zaproszenie daje jasne instrukcje: psy owszem, dzieci nie.

Internetowe mamy też się podzieliły

Internautki także podzieliły się pod względem opinii nt. decyzji pary młodej.

- To jest faktycznie dziwne, żeby zapraszać psy, a nie zaprosić własnego bratanka - pisze jedna z nich. - Zwłaszcza, że jest malutki i pozostawienie go z obcymi może stanowić problem.

- A ja tam sądzę, że po prostu nie powinnaś jechać - czytamy w innym komentarzu. - To jest święto pary młodej, oni decydują, kogo zaprosić. Jeśli nie macie z kim zostawić dziecka, po prostu nie jedźcie na ten ślub.

A co Wy uważacie? Czy zaproszenie psów na ślub i zakaz przyprowadzania dzieci to dobra decyzja? Napiszcie, co sądzicie, w komentarzach na naszym Facebooku!

Źródło: mirror.co.uk

Jak dobrze znasz królestwo zwierząt? SPRAWDŹ!

Pytanie 1 z 9

Jaki gatunek małpy jest najbliższy człowiekowi?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Emil HoffAutor

Miłośnik historii ludzi i zwierząt, autor książek, artykułów i poradników (w prasie i Sieci). Redaktor portalu swiatzwierzat.pl. Team koty.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Komar tygrysi znowu wykryty w Niemczech. Czy Polacy mają powody do obaw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Nietypowe zgłoszenie ws. uwięzionej kózki. Wpadła jak śliwka w kompot

Czytaj więcej >

Pozostałe

Drapieżny kot uciekł z hodowli? Nagranie nie pozostawia wątpliwości

Czytaj więcej >
czarne koty

Pozostałe

„Nie rozdzielajcie nas, przyniesiemy podwójne szczęście”

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dziecko włożyło żywą rybę do ust. Internauci: „To wcale nie jest śmieszne"

Czytaj więcej >

Pozostałe

Ciało morskiego ssaka wyrzucone na brzeg. To zagrożony wyginięciem kuzyn delfina

Czytaj więcej >