Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Kochamy Zwierzaki

Kochamy Zwierzaki

owczarek niemiecki
24.10.2020 00:45 Owczarek niemiecki myślał, że jego przyjaciel nie żyje. Nagrano poruszające chwile

Owczarek niemiecki i nagranie z jego udziałem podbijają Internet. Okazuje się, że psy mają ogromne serca i czującą duszę. Niby każdy o tym wie, szczególnie jeśli jest posiadaczem czworonogów, jednak rzadko kiedy pamiętamy o tym, jak głęboko czują zwierzęta. A jeszcze częściej zapominamy, jak intensywnie potrafią te uczucia wyrażać. Owczarek niemiecki to bardzo inteligentna rasa. To, co cechuje te psy to duża wierność wobec swojej rodziny. Owczarki bywają nieufne wobec obcych, podczas gdy dla najbliższych mają całe swoje serce. Dlatego właśnie to wideo jest aż tak wzruszające.

suczka
02.04.2020 11:22 Owczarek niemiecki i mały chłopiec przyłapani. Mama nagrała, co robi duży pies i dziecko

Owczarek niemiecki i mały chłopczyk zostali przyłapani. Mama weszła do pokoju, w którym przebywało duże zwierzę i jej ukochany synek. Kobieta nie wierzyła własnym oczom, wszystko nagrała. Owczarek niemiecki to jedna z najpopularniejszych ras w Polsce. Psy cieszą się niebywałą popularnością wśród miłośników czworonogów. To, co spotkało tę kobietę, jest niesłychane. Zostawiła swojego małego synka w obecności dużego owczarka. Kobieta weszła do pokoju i nie wierzyła. Udało jej się wszystko nagrać na telefon.

zwierzęta
01.03.2020 15:32 Dziecko kopie i szarpie owczarka niemieckiego. Rodzice nie reagują, było o krok od tragedii

Owczarek niemiecki to bardzo popularna rasa, zatem dużo osób decyduje się na jego zakup. Jednakże decydując się na nowego pupila, nie wszyscy pamiętają, że jest to w końcu zwierzę. Musimy mieć na uwadze, że w kontaktach z człowiekiem, a zwłaszcza z dziećmi trzeba być wyjątkowo ostrożnym, bo nie zawsze możemy przewidzieć, jak zachowa się zwierzak. Jakiś czas temu w internecie pojawił się filmik, na którym znajduje się małe dziecko i owczarek niemiecki. Często w sieci pojawiają się informacje o tragedii, kiedy niewinne dzieci zostają zaatakowane przez psy. Maluchy w kontaktach ze zwierzętami zachowują się bardzo różnie, natomiast w gestii rodziców jest, by być czujnym w każdym momencie. Tym razem rodzice stracili z oczu swoją pociechę, która jako pierwsza zaczęła atakować i zaczepiać owczarka niemieckiego.