Swiatzwierzat.pl
owczarek przy łóżku dziecka

tiktok.com/christinejomiller

Ogromny pies berneński co noc zakrada się do pokoiku dziecka. Rodzice pokazali nagranie

30 Października 2020

Autor tekstu:

Jakub Pasek

Udostępnij:

Berneński pies pasterski co noc sprawdzał, czy z dzieckiem jego właścicieli wszystko w porządku. Pies wchodził do pokoju malucha, by upewnić się, że ten dobrze się czuje i powiedzieć mu dobranoc. Psy często nawiązują z małymi ludźmi piękne relacje. Są wob

Berneński pies pasterski robił to codziennie. Zanim sam poszedł spać, musiał się upewnić, że chłopiec leży spokojnie w swoim łóżeczku. Właściciele opisali całą drogę, jaką wraz z nimi przeszedł ogromny pies. Towarzyszył im od kiedy zaczęli się spotykać na studiach, trwał przy nich gdy się zaręczyli, pobrali i na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Cały czas wykazywał się niebywałą wiernością i miłością. Opiekunowie chcieli odwdzięczyć mu się w piękny sposób. Przez połowę swojego wspólnego życia odkładali na ten cel pieniądze.

Pies berneński towarzyszył im od początku związku

Psy tej rasy uchodzą za łagodne i cierpliwe. Poleca się je osobom aktywnym oraz rodzinom z dziećmi. Wielu właścicieli jest jednak zaskoczonym tym, jak wiele ruchu wymaga ten zwierzak. Jeśli rozważasz jego zakup, przygotuj się na długie spacery. Nie wystarczy jedynie, nawet duży ogród. Czworonogi mają potrzebę eksploracji i poznawania nowych zapachów. Oczywiście duży ogrodzony teren, po którym może biegać bez smyczy, to marzenie każdego psa. Właściciele tego berneńczyka mieli tego świadomość.

Gdy dowiedzieli się, że niedługo na świat przyjdzie ich dziecko, zaczęli rozglądać się za odpowiednim domem. Pod uwagę brali jedynie posesje z dużymi ogrodami. W ten sposób chcieli odwdzięczyć się psu, który towarzyszył im praktycznie od kiedy zaczęli się spotykać. Z tego względu brali pod uwagę jedynie działki o powierzchni powyżej 30 akrów.

Jak wielu młodych rodziców, którzy są jednocześnie właścicielami psów, obawiali się tego, jak będą wyglądać relacje ich synka z ich ukochanym pupilem. Choć berneńczyk był bardzo łagodny, reakcji zwierzaka na pojawienie się nowego domownika nigdy nie da się przewidzieć ze stuprocentową pewnością. Niektóre czworonogi potrafią być zazdrosne, o to ile uwagi ich właściciele poświęcają maluchom. 

Małżeństwo było pod wrażeniem tego, jak szybko ich pupil pokochał niemowlaka. Cały czas starał się być obok niego. Zachowywał się jak psia niania. Gdy tylko dziecko zaczynało płakać, owczarek pojawiał się, obok liżąc je i przytulając się do niego. 70-kilogramowy czworonóg wykazywał się przy tym niebywałą delikatnością. Widać było, że olbrzym zdaje sobie sprawę ze swoich rozmiarów. 

źródło: tikotok

Podobne artykuły

Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >
Potrącony pies

Psy

Potrącony kundelek leżał w przydrożnym rowie, służby nie garnęły się do interwencji

Czytaj więcej >
Emil

Psy

Całe życie spędził na ciężkim łańcuchu. Tak wyglądała męka małego kundelka

Czytaj więcej >
fb/otoz animals

Psy

80-latek znęcał się nad psem. Sąsiedzi wezwali pomoc

Czytaj więcej >
FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >