owczarek i kot
Źródło: youtube/doglove24

Kot ukradł koc owczarkowi. Niebywałe, co zrobił pies

23 Grudnia 2020

Owczarek niemiecki Hendrix nie był zadowolony, kiedy zobaczył, że jego koc został zajęty. Choć przyjaźnił się z kotem Ringo nie zamierzał tak łatwo oddać swojej rzeczy. Właścicielka pozwoliła zwierzakom, aby same się ze sobą dogadały. Nagrała zachowanie psa, które później umieściła w sieci.

Wiele psów posiada swoje ulubione rzeczy, których nie pozwala nikomu dotykać. Niektórzy bez tych przedmiotów nie potrafią wyobrazić sobie życia, więc zabierają je wszędzie ze sobą! W przypadku małej zabawki nie jest to raczej problem, ale kiedy pies ma ulubiony koc, to już znacznie gorzej. Owczarek Hendrix niczym małe dziecko miał właśnie swoje ulubione okrycie. Nikt nie mógł go dotknąć, a już szczególnie kot.

Owczarek postanowił walczyć o swój koc

Kiedy pies zobaczył owczarka na swoim kocu, zdecydował się zrzucić go z niego! Na początku mruczek zaparł się łapkami na okryciu, ale nie chciał z niego zejść. Zwierzak mocno trzymał koc w pysku, aby zrzucić swojego przeciwnika. Właścicielka z zaciekawieniem obserwowała domową walkę zwierzaków.

- Ta dwójka jest najlepszymi przyjaciółmi. Każdą aktywność, którą robią, to zawsze razem. Ale w tym wideo mały Ringo ukradł Hendrixowi koc i usiadł na nim. To co wydarzyło się dalej, zaskoczyło nawet nas, nie spodziewaliśmy się – napisała opiekunka pod materiałem umieszczonym na kanale DogLove24 na YouTubie.

Po kilku sekundach silny pies tak mocno przeciągnął koc, że mruczek spadł nie tylko z niego, ale i z łóżka! Upadek wyglądał groźnie, ponieważ zwierzak wpadł na stół, ale prawdopodobnie nic mu się nie stało.

Właściciel przez lata nie chciał oddać zaniedbanego psa wolontariuszom. W końcu nastąpił piękny dzieńWłaściciel przez lata nie chciał oddać zaniedbanego psa wolontariuszom. W końcu nastąpił piękny dzieńCzytaj dalej

Owczarek zwycięzcą niewinnej sprzeczki

Filmik z owczarkiem został umieszczony na YouTubie, gdzie obejrzano go blisko 1,9 mln razy! Niektórzy internauci zauważyli, że owczarek zmartwił się upadkiem kota. Pies chciał w końcu tylko zabrać swój koc, a nie zrobić przyjacielowi krzywdę.

- Nigdy nie zrozumiemy więzi między zwierzętami. Ciężko opisać to słowami – napisał jeden z użytkowników.

Zobaczcie niezwykłe wideo z "walki" zwierzaków. Myślicie, że opiekunka powinna zareagować?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: youtube

Następny artykuł