pies smutny
Źródło: pixabay/mironirina89

Dziś ostatni dzień, aby pomóc psom i kotom ze schronisk. Finał akcji z OLX zbliża się wielkimi krokami

16 Grudnia 2020

To już ostatni dzwonek, aby nakarmić za pomocą aplikacji psa lub kota z OLX! Dziś jest ostatni dzień akcji. Ile w tym roku zwierząt otrzyma karmę?

Tegoroczna akcja "Nakarm psa z OLX" właśnie dobiega końca. To dzisiaj, 16 grudnia jest ostatni dzień, kiedy jeszcze możemy nakarmić psy i koty ze schronisk.

Nakarm psa

W tym roku celem akcji było wykarmienie zwierzaków ze schroniska Funny Pets w Czartkach oraz przytuliska na Wiśniowej w Sandomierzu, które zostały wytypowane przez OLX na podstawie zgłoszeń złożonych poprzez Facebook'a. Jeszcze dziś możemy wesprzeć akcję w bardzo prosty sposób - wystarczy tylko odrobina dobrej woli i telefon z internetem. Należy wejść na stronę internetową, kliknąć baner akcji, wybrać zwierzaka i nakarmić go wirtualnie. W ten sposób "zapełniamy jego kość", a kiedy ta będzie w 100 proc. pełna, organizator dostarczy do schroniska 20 kg karmy. 1 pełna kość równa się 20 kilogramów jedzenia. Im więcej kliknięć i pełnych kości, tym zwierzaki dostaną więcej pożywienia.

Akcja trwa od 7 grudnia i już niedługo dowiemy się, ile karmy udało się zebrać i przekazać dla tych dwóch schronisk.

Finał akcji

W zeszłym roku portal zbierał w ramach tej samej akcji karmę dla schronisk w Raciborzu i Koninie. W czasie 12. edycji zebrano i przekazano aż 2,5 tony karmy!

Każdy z nas może wesprzeć tegoroczną, 13. edycję akcji. Dziś, 16 grudnia jest na to ostatnia szansa, psy i koty ze schronisk liczą na waszą pomoc! Pamiętajmy też, że nie są to jedyne schroniska, które wymagają pomocy - szczególnie w tym ciężkim dla nas wszystkich roku.

Jak dbać o zęby kota? Niestety, wielu właścicieli wciąż zapominaJak dbać o zęby kota? Niestety, wielu właścicieli wciąż zapominaCzytaj dalej

Pamiętajcie, że pomaganie zwierzakom może mieć różne formy. Jeśli czujecie niedosyt, możecie zgłosić się do schroniska czy fundacji i zaoferować swoją pomoc. Dodatkowa para rąk przyda się w każdym miejscu. A może Wasz sąsiad czy sąsiadka potrzebuje pomocy z wyprowadzeniem czworonoga?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

źródło: olx.pl/lp/nakarm-psa

Następny artykuł