Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > Odskoczyła jak oparzona, gdy sięgnęła po woreczek na psie odchody do podajnika. W środku było ich mnóstwo
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 26.09.2023 13:05

Odskoczyła jak oparzona, gdy sięgnęła po woreczek na psie odchody do podajnika. W środku było ich mnóstwo

Ukryte zwierzęta
Ukryte zwierzęta, źródło: tiktok.com/@haillefitzgerald

Pewna kobieta, podczas spaceru z psem chciała skorzystać z ogólnodostępnych worków na odchody. Ku jej zdziwieniu, w skrzyneczce, w której są przechowywane plastikowe woreczki, ukryło się mnóstwo małych stworzeń. Wszystko wskazywało na to, że zadomowiły się tam na dobre. 

To miał być zwykły spacer z psem

Haille, jak każdego dnia, udała się na poranny spacer ze swoim pupilem. Poza rozruszaniem kości i zabawą psiak zrealizował wszystkie swoje potrzeby fizjologiczne. Właścicielka przestrzegała zasad, w związku z czym chciała posprzątać po swoim czworonogu.

Kobieta ma w zwyczaju korzystać z publicznych skrzyneczek rozstawionych w parku, w których są przechowywane worki na odchody. To doskonałe rozwiązanie, przede wszystkim dla zapominalskich właścicieli zwierząt. Jednak okazuje się, że obiektem tym są zainteresowani nie tylko ci, którzy posiadają psy. 

Ukradła mięso ze sklepu, wszystko na oczach klientów. Gdy poznali powód, zmiękły im serca

W skrzynce na worku na odchody ukryło się małe stowrzenie

Właścicielka psa zlokalizowała najbliższą skrzyneczkę z workami na odchody, w celu wzięcia jednego z nich. Wydawać by się mogło, że przy tej czynności nie może wydarzyć się nic ekscytującego. Jednak okazuje się, że pozory mylą. 

rtrdf.JPG
Źródło: tiktok.com/@haillefitzgerald

Haille przekonała się, że w skrzyneczce zamieszkało maleńkie stworzenie, które wyszło na zewnątrz, kiedy kobieta, wyjmując jeden z woreczków, zaburzyła jego spokój. Ciemna i ciasna przestrzeń spodobała się… żabie!

gfdgd.JPG
Nie spodziewała się takiego widoku, źródło: tiktok.com/@haillefitzgerald

Było ich więcej, niż sądziła

Ku zaskoczeniu Haille, w środku było więcej niż jedno zwierzę. Wszystko wskazywało na to, że skrzyneczka na odchody cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród płazów. Jej wnętrze z perspektywy tych zwierząt musi być wyjątkowo przytulne. Czworonogi musiały bardzo natrudzić się, żeby w ogóle dostać się do środka.

Kobieta nagrała tę zaskakującą obserwację i postanowiła podzielić się nią na mediach społecznościowych. Filmik wzbudził duże zainteresowanie wśród internautów:

Źródło: tiktok.com/@haillefitzgerald