Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Niemowlę zaczęło głośno płakać. Mamę zamurowało, kiedy zobaczyła, jak zareagował pies
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 20.07.2022 10:26

Niemowlę zaczęło głośno płakać. Mamę zamurowało, kiedy zobaczyła, jak zareagował pies

Niemowlę
fot. tiktok.com/@jasperandhazley

Ta historia udowadnia, że zwierzęta domowe naprawdę troszczą się o swoich bliskich i potrafią wyczuć ich ból. Pewien piesek natychmiast zareagował, kiedy niemowlę zaczęło płakać i postanowił pomóc mu w cierpieniu. Nagranie z czworonogiem stało się hitem sieci.

Wiele osób zastanawia się, czy psy mogą przebywać w towarzystwie dzieci. Rodzice obawiają się bowiem, że zwierzę może niechcący skrzywdzić malucha lub doprowadzić do rozwoju jakiejś choroby. Często lęki te są jednak bezpodstawne, a czworonóg po poznaniu dziecka staje się jego najlepszym przyjacielem.

Pies zareagował na płacz dziecka

Jedna z użytkowniczek aplikacji TikTok postanowiła pochwalić się relacją, jaka połączyła jej małe dziecko z domowym pupilem. Kobieta pokazała, jak maluch nie przestaje płakać przez ból spowodowanym ząbkowaniem. Zwierzę jednak nie opuszcza go na krok. Wyczuwając cierpienie niemowlęcia, stara się go uspokoić, leżąc obok.

- Córka zasnęła po pięciu minutach. Jasper potem w ogóle się nie ruszał — zdradziła mama. Czworonóg nie chciał już naruszać spokoju dziecka i posłużył mu jako "poduszka". Autorka wideo skwitowała całą sytuację słowami: "nie zasługujemy na psy".

Internauci pokochali czworonoga

Nagranie rozczuliło internautów, a reakcję pozostawiło po sobie prawie pół miliona osób. Setki z nich pochwaliły zaangażowanie pieska.

- Dobry pies, zasługuje na drapanie po brzuchu za bycie tak dobrym

- Wie, gdzie powinien być. Pobłogosław jego serce. To dobre futrzane dziecko - Kocha swojego małego ludzkiego przyjaciela! - czytamy.

@jasperandhazley We don’t deserve dogs #foryou #fypシ #babyanddog ♬ Night Trouble - Petit Biscuit

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: parenting.pl

Tagi: Pies