Swiatzwierzat.pl
niemowle i kot

youtube.com/Tony Southgate

Kot przytula się do niemowlęcia. Kiedy kamera się oddala, widać niespodziewaną rzecz

14 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Jakub Pasek

Udostępnij:

Niemowlę spało spokojnie przytulone do ogromnego kota burmskiego. Zwierzęta często nawiązują z małymi dziećmi piękne relacje, w których wykazują się wobec nich ogromną cierpliwością i troską. Gdy tylko kadr nagrania staje się szerszy, dostrzegamy p

Niemowlę trafiło pod najlepszą możliwą opiekę. Choć wielu rodziców początkowo nie dopuszcza swoich pupili do maluchów, rodzice widocznego na nagraniu dziecka doskonale wiedzieli, że ze strony ich zwierzaków nic mu nie zagraża. Dwa potężne koty świetnie sobie radzą w relacji z małym dzieckiem.

Niemowlę przytulało się do dwóch ogromnych kotów

Koty burmskie to jedna z największych ras tego zwierzęcia. Nic więc dziwnego, że niektórzy z komentujących filmik w serwisie Youtube mieli wątpliwości co do tego, czy pozwalanie im na tak bliskie kontakty z noworodkiem jest bezpieczne. Wielu z nich twierdziło, że mogą one udusić dziecko, przytulając się do jego ciepłej twarzy.

- Pod filmikiem pojawiło się kilka dziwnych komentarzy, więc wyjaśniam. Po pierwsze, Erin ma teraz 5 lat i nic jej nie dolega. Wciąż śpi z naszymi kotami, ma młodszą siostrę, która ma trzy latka i także to robi. Nasze dzieci uwielbiają koty z wzajemnością - stwierdził ojciec widocznego na nagraniu dziecka.

Dodał, że mimo pełnego zaufania, jakim darzą swoich pupili, nie pozwalają im spać ze swoimi dziećmi w nocy. Nie chodzi jednak o kwestie bezpieczeństwa maluchów, a o fakt, że koty strasznie się wiercą, nie dając im spać.

Takie tłumaczenia w pełni usatysfakcjonowały większość komentujących. Kolejnym często powtarzającym się motywem wśród osób wyrażających opinie był podziw dla dwóch pięknych zwierzaków, o puszystej sierści, które otaczają niemowlę tak ogromną troską.

Zobacz wideo:

Źródła: youtube.com

Podobne artykuły

reddit/u/kenlayne

Koty

Kot napędził właścicielom niezłego stracha. Jego zdjęcie stało się hitem w sieci

Czytaj więcej >
Kot w Wielkanoc

Koty

Czy mogę dać kotu jajko? Dowiedz się, o czym należy pamiętać w Wielkanoc

Czytaj więcej >
facebook/Best Friends Felines

Koty

Wystające żebra, sama skóra i kości. Uratowane przed śmiercią kociątko zmieniło się do nie poznania

Czytaj więcej >
pixabay/Kabo

Koty

Dlaczego kot kopie przy misce? Wyjaśniamy zachowania mruczka

Czytaj więcej >
Marlin

Koty

Świat oszalał na punkcie kota-pływaka. Nie straszna mu żadna fala (WIDEO)

Czytaj więcej >
Szczęśliwy kot

Koty

Jak poznać, że kot jest szczęśliwy? 8 znaków, że twój pupil ma u ciebie jak w raju

Czytaj więcej >