Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Niemowlę zbliża się w stronę ogromnego psa. Na ten widok tata dziecka od razu chwycił za telefon
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 01.01.2020 15:50

Niemowlę zbliża się w stronę ogromnego psa. Na ten widok tata dziecka od razu chwycił za telefon

niemowlę
Rumble Viral on YouTube

Niemowlę powoli zbliżył się do ogromnego psa. Kiedy tylko zobaczył to jego ojciec, natychmiast chwycił za telefon, żeby wszystko nagrać! Mężczyzna nie spodziewał się takiej reakcji psa, ale nie mogą jej oddać żadne słowa. To trzeba zobaczyć, żeby zrozumieć ten niesamowity fenomen.

Pies i dziecko w jednym domu to rzadko kiedy zły pomysł. Obecność zwierzaka dobrze będzie wpływać na rozwój malucha. Poza tym, jak udowadnia to nagranie, na którym niemowlę zbliża się do wielkiego psa, takie połączenie skutkuje naprawdę uroczymi widokami.

Niemowlę i ogromny husky

Na nagraniu uchwyconym przez ojca dziecka widzimy, jak niemowlę powoli zbliża się do leżącego spokojnie ogromnego husky’ego. Niemowlę z zainteresowaniem przygląda się zwierzęciu, które patrzy się wprost przed siebie. Dziecko zatrzymuje się tuż przy pysku psa i próbuje poklepać go po głowie małą rączką. To, co dzieje się potem jest niezwykłe.

niemowlę

Zainteresowanie dziecka psem jest ewidentne.

Husky widząc zainteresowanie dziecka, odwraca się w jego stronę, po czym niespodziewanie… przewraca na plecy, spoglądając zaczepnie na dziecko. Niemowlę wydaje z siebie ucieszony dźwięk, po tym wtula się w miękkie futro olbrzymiego psa. Husky zaczyna radośnie lizać dziecko, które na to jeszcze bardziej się cieszy.

Wychowanie dziecka z psem

Wychowanie dziecka z psem ma praktycznie same plusy. Dzieci dorastające w domach, w których są zwierzęta, mają dużo lepszą odporność i lepiej radzą sobie z kontaktami międzyludzkimi. Poza tym zwierzę uczy dzieci empatii i odpowiedzialności za siebie i innych.

Pies jest także świetnym kompanem dla malucha, jak zresztą widać to doskonale w tym nagraniu. Pies i dziecko są najlepszymi przyjaciółmi i towarzyszami zabaw. Nie ma zresztą bardziej rozczulającego widoku niż dzieciaczek bawiący się z uroczym psem.

ZOBACZ TO UROCZE NAGRANIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znalazła na śmietniku kotka. Gdy weterynarz powiedział jej, co to za gatunek, ugięły się pod nią kolana
  2. Właściciele zastanawiali się, dlaczego ich pies jest tak wykończony. Gdy znaleźli karteczkę od sąsiada przypiętą do obroży, zażądali wyjaśnień
  3. W Polsce powstało okno życia dla psów, czyli szansa dla niechcianych czworonogów
  4. Suczka Polki urodziła niesamowitego szczeniaka. Teraz mówią o nim media na całym świecie, jest jedyny w swoim rodzaju
  5. Ogromny Dog nagle ruszył w kierunku maleńkiego szczeniaczka chihuahua. Nagranie odbiera mowę

źródła: Rumble Viral/YouTube