Swiatzwierzat.pl > Psy > “Nie wychowuj jej z kotem, mówili”. Kobieta pokazała skutki takiego zachowania
Lena Tomaszewska
Lena Tomaszewska 28.05.2023 09:34

“Nie wychowuj jej z kotem, mówili”. Kobieta pokazała skutki takiego zachowania

pies i kot w pudełku
tiktok/vanessaboutt

Mówili jej, żeby nie wychowywała szczeniaka z kotem. Nie posłuchała. Teraz musi mierzyć się z zaskakującymi rezultatami wspólnego wychowania dwójki zwierząt. 

Ujmujący filmik szturmem podbił TikToka. Pokazuje dwóch życiowych kompanów – kota i psa – którzy wspólnie spędzają czas. “Nie wychowuj jej z kotem, mówili” – brzmi podpis. Filmik stał się viralem, ma aktualnie 660 tys. polubień. “To najpiękniejsza rzecz, jaką dziś widziałam, dziękuję” – pisze internautka i nie jest w tej opinii odosobniona.

Pies, który myśli, że jest kotem

Filmik przedstawia urywki z życia psa i kota. Przyjaciele są swoimi najlepszymi towarzyszami zabaw. Widać, jak wspólnie leżą i jak otaczają się troską. Nie mogą się od siebie oderwać.

W miarę postępu nagrania widać też, że wychowany z kotem pies nie zachowuje się jak typowy przedstawiciel swojego gatunku. Ugniata łapkami i je liże, wskakuje na meble i jest dziwnie zafascynowany kartonami. Innymi słowy, zachowuje się jak kot. Nic dziwnego, skoro wychował się w towarzystwie mruczka.

Wyprowadzili się do nowego domu, gdzie kot nie był im już potrzebny. Został sam, ale nie wszystko stracone

Pies ugniata ciasto na pizzę – zabawny filmik

Zachwyceni psem-kotem internauci byli szczególnie zainteresowani momentem w filmiku, w którym zwierzę ugniata łapkami. Poprosili, żeby autorka (@vanessaboutt) zrobiła z czworonogiem filmik do tiktokowego trendu, w którym właściciele kotów nagrywają swoich milusińskich do uroczej piosenki o kociej pizzerii, której tekst mówi: “W pizzerii michi wszystko ugniata się łapą; zamów kurczaka, krokiety lub rybkę”. Michi jest slangowym określeniem na “kota” w Meksyku.

Na wstawianych przez właścicieli mruczków filmikach ich koty ugniatają łapkami, wyglądając przy tym, zupełnie jakby robiły ciasto. Całość opatrzona jest uroczą muzyką. W trendzie wzięły udział tysiące miłośników kotów i można znaleźć aż 33 tysiące filmików czworonogów wyrabiających ciasto w La Michi Pizzeria. Wśród tych kotów znalazł się także bohater artykułu.

@vanessaboutt Respuesta a @Tarantula Tattoo Saltillo ♬ original sound - Misha&Ceniza

Internauci są zachwyceni. Opowiadają własne historie

- Mój piesek też wychował się z kotem. Wszędzie ugniata i skacze. Myśli, że nic nie waży tak jak mój kot – pisze jeden internauta, wskazując, że to normalne zachowanie u psów wychowujących się z mruczkami.

- To samo spotkało mnie, moje dwa koty wychowały mojego psa i teraz myśli, że jest kotem, wspina się po meblach i wyskakuje przez okna” – dzieli się inny.

A Wy, jakie macie doświadczenia w Waszych zwierzęcych patchworkowych rodzinach? Wszyscy wspominają o psach zachowujących się jak kot, a może ktoś z Was ma kota, który myśli, że jest psem? Koniecznie podzielcie się w komentarzach.

Źródło: TikTok, lastampa.it

Tagi: Pies Kot Nagranie
Loki został wybrany spośród setek bezpańskich psów. Nigdy nie zapomną, co zrobił w drodze do nowego domu
adoptowany pies
Schroniska przepełnione są zwierzętami, które tylko czekają, aż ktoś je adoptuje i pokocha. Tego szczęścia zaznał pies imieniem Loki, którego nowa właścicielka podzieliła się wzruszającym nagraniem w serwisie TikTok. W krótkim czasie pupil zyskał nowy dom, kochającą rodzinę i internetową sławę. Czternastosekundowe nagranie z jazdy samochodem ze schroniska wzbudzi silne emocje w każdym miłośniku psiaków.Użytkowniczka TikToka o imieniu Abigail (@abigailada12) nie spodziewała się, że w ciągu paru dni ona i jej nowo adoptowany pupil staną się internetowymi gwiazdami. A wszystko to za sprawą krótkiego wideo, którym podzieliła się w serwisie społecznościowym. Filmik pokazujący drogę psa Lokiego ze schroniska do domu zrobił furorę – zgromadził ponad dwa miliony polubień i tysiące komentarzy.
Czytaj dalej
Budowlańcy znaleźli w rurze kanalizacyjnej psa, nie był tam sam. To jednak nie koniec niespodzianek
pies w rurze kanalizacyjnej
Do schroniska Stray Rescue of St. Louis wpłynęło zgłoszenie od robotników, którzy w jednej w rur kanalizacyjnych zauważyli psa. Zwierzę nie pozwalało się do siebie zbliżyć, a nie mogło zostać tam z oczywistych względów bezpieczeństwa. Na miejsce udali się ratownicy, którzy za zadanie mieli schwytać czworonoga i przetransportować do ośrodka.Kiedy rozpoczęła się akcja odłowienia psa, okazało się, że jego niepokój jest uzasadniony. Mianowicie bronił szczeniąt, które znajdowały się tuż za nim w rurze. Wtedy wszyscy byli niemalże pewni, że to dzielna sunia broni swoich młodych. Jednak później na jaw wyszły zaskakujące fakty.
Czytaj dalej
Polecane