Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Nie wierzyła własnym oczom, gdy zastała psa w bębnie suszarki. Po chwili zrozumiała, co tam robi
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 02.12.2023 15:02

Nie wierzyła własnym oczom, gdy zastała psa w bębnie suszarki. Po chwili zrozumiała, co tam robi

Zwierzę w pralce
Zwierzę w pralce, źródło: tiktok.com/@mandypierce32

Właścicielka psa udowodniła użytkownikom mediów społecznościowych, że nawet po wielu latach wspólnego życia, zwierzęta potrafią zaskoczyć. Jej pupil postanowił wejść do bębna suszarki na pranie, pomimo tego, że ledwie się do niego zmieścił. Dopiero po pewnym czasie kobieta zrozumiała, dlaczego czworonóg postanowił to zrobić. Miał ku temu bardzo ważny powód!

Jej pies ukrył się w pralni

Pewnego dnia,kobieta bardzo zaskoczyła się, kiedy zeszła do pralni uporządkować świeżo wyprane rzeczy. Nie spodziewała się, że zastanie tam jednego z domowników. Ku jej zdziwieniu, suszarką nagle bardzo zainteresował się psi senior. 

Czworonóg usiłował wejść do bębna, pomimo tego, że jego rozmiary znacznie mu to utrudniały. Psa zdecydowanie nie można określić mianem malutkiego, drobnego czworonoga. 

ryt.JPG
Domownicy nie wierzyli własnym oczom, źródło: tiktok.com/@mandypierce32
Bez pardonu, dostojnym krokiem wszedł prosto na drogę. "Mikołaj go szukał wczoraj" piszą internauci

Zachowanie psa rozbawiło jego właścicielkę

Po kilku nieporadnych próbach psiemu seniorowi udało się osiągnąć zamierzony cel. Po zwinięciu się w kulkę pies cały zmieścił się w bębnie suszarki. Wystawał jedynie jego ogon. Co najdziwniejsze, zwierzak wcale nie zamierzał wychodzić z nietypowej kryjówki, pomimo tego, że nie wydawała się ona być najwygodniejszą opcją.

Zachowanie czworonoga bardzo rozbawiło jego opiekunkę. Kobieta dopiero po kilku chwilach zrozumiała, dlaczego jej pupil tak bardzo zainteresował się suszarką. Okazało się, że nie interesowało go samo urządzenie, a to, co jest w jego wnętrzu. 

ghgf.JPG
Pies ledwie zmieścił się do bębna suszarki, źródło: tiktok.com/@mandypierce32

Kobieta szybko zrozumiała, dlaczego pies wszedł do suszarki

Pies zainteresował się bębnem z bardzo ważnego dla niego powodu. Leżał tam jego ulubiony koc. Zwierzak nie mógł doczekać się, aż jego ukochana rzecz ponownie pojawi się w jego zasięgu. Dlatego czworonożny senior postanowił wziąć sprawy w swoje łapki. Udowodnił wszystkim domownikom oraz tysiącom internautów, że przy odpowiednim podejściu, chcieć znaczy to samo co móc.

Internauci są zachwyceni zachowaniem uroczego psiego staruszka. Wielu z nich całkowicie rozumie jego zniecierpliwienie:

  • “Nie dziwię się… Ile można czekać na czysty kocyk!”;
  • “Nieważne, że niewygodnie. Ważne, że na ulubionym kocyku!”;
  • “Takiego zachowania spodziewałabym się raczej po kocie."
@mandypierce32 The old man loves his blankets even when you forget to shut the dryer door 😂😂😂😂😂#dogsoftiktok #seniordog #dog ♬ original sound - mandypierce32

Źródło: tiktok.com/@mandypierce32