Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Nie mogła powstrzymać łez, widząc psa po wizycie u groomera. Spójrzcie na jego klatkę piersiową
Lena Tomaszewska
Lena Tomaszewska 02.10.2023 10:30

Nie mogła powstrzymać łez, widząc psa po wizycie u groomera. Spójrzcie na jego klatkę piersiową

Pies wrócił od groomera
Pies wrócił od groomera, fot. Facebook/Fran Dickson

Mimo lat spędzonych z naszymi pupilami nadal potrafią one stanowić dla nas zagadkę. Przekonała się o tym opiekunka Murpha, który potrzebował interwencji groomera. Krótko przystrzyżona sierść ujawniła tajemnicę, jaką latami skrywał pies. Kobieta nie mogła uwierzyć, że to przeoczyła.

Pies wrócił od groomera. Właścicielka odkryła coś zaskakującego na jego piersiach

Kiedy psiak wrócił od groomera, kobieta spodziewała się zobaczyć krótko przystrzyżoną sierść. Nie sądziła, że Murph, krzyżówka sznaucera i bichon frise przez tyle lat ukrywała przed nią sekret.

Po długich kędziorach nie było już śladu. Pies wyglądał czysto i schludnie, a jego twarz, wcześniej zakryta burzą włosów, nareszcie była odkryta. To jednak nie pysk zwierzęcia zwracał na siebie największą uwagę. Wystarczyło jedno spojrzenie na klatkę piersiową. To na niej Fran zauważyła coś, co umknęło jej przez tyle lat znajomości.

pies z portretem (1).jpg
Pies wrócił od groomera, fot. Facebook/Fran Dickson
Po zapachu poznasz, że ukrył się w domu przed zimą. Leśnicy ostrzegają przed przybyszem z Ameryki Północnej

Opiekunka oniemiała. Pies miał na piersiach obrazek

Murph, wyczerpany po długim dniu u groomera, poszedł do swojego legowiska. Kiedy skierował się przodem w jej stronę, kobieta zauważyła coś zaskakującego na klatce piersiowej psa.

Jasna plama na piersi Murpha wyglądała kuriozalnie. Jej kształt przypominał… jego samego. Kobieta nie mogła uwierzyć w ten zbieg okoliczności. Pies nosił dumnie własną podobiznę.

Kiedy masz psa od ponad 4 lat i dopiero teraz zorientujesz się, że ma on swoje zdjęcie na piersi!

pies z portretem (2).jpg
Na piersiach pies miał własną podobiznę, fot. Facebook/Fran Dickson

Zdjęcia psiej podobizny zrobiły w sieci furorę

Fran natychmiast podzieliła się z mężem i córką nowinami. Oni również byli zachwyceni uroczym obrazkiem w kształcie psa, jaki pupil miał na swojej klatce piersiowej.

Następnym krokiem było udostępnienie zdjęć Murpha w mediach społecznościowych. Zwierzak zrobił w sieci furorę. Urocze zdjęcia pokazywały wyjątkowy obraz na klatce piersiowej zwierzęcia, który pokazywał z dumą. Aż trudno uwierzyć, że gdyby nie drastyczne strzyżenie, nikt nie dowiedziałby się o tym, co ukrywa sierść psiaka.

pies z portretem (3).jpg
Plama w kształcie psa przypominała Murpha, fot. Facebook/Fran Dickson

Źródło: wamiz.co.uk