Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Nauczyła psy, jak rozpoznać właściwego mężczyznę. Zwierzaki nigdy się nie mylą
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 08.03.2023 15:10

Nauczyła psy, jak rozpoznać właściwego mężczyznę. Zwierzaki nigdy się nie mylą

None
youtube/Alice Makarenko

Masz wątpliwości co do swojego wybranka serca? Pewna kobieta nauczyła psy, jak rozpoznać mężczyznę, który będzie dla niej odpowiednim partnerem. Oto poradnik dla każdej opiekunki zwierzaka. Od teraz pupil będzie jasno dawał do zrozumienia, czy potencjalny kandydat jest właściwym materiałem na tego jedynego.

Zwierzęta już nie raz udowodniły, że doskonale potrafią poznać się na ludziach. Nie bez powodu mówi się, że psy potrafią wyczuwać intencje ludzi i decydują z kim wolą poznać się bliżej, a kogo zdecydowanie omijać szerokim łukiem. Pewna kobieta wpadła na pomysł, aby nauczyć swoich pupili, jak rozpoznać, czy mężczyzna, z którym się umawia, zasługuje na szansę.

Nauczyła psy, jak odróżnić godnego siebie mężczyznę od tych niewartych uwagi

Alice Makarenko opublikowała na Youtube humorystyczny film, na którym pokazuje, posługując się bukietami kwiatów, jak nauczyła swoje psy selekcjonować mężczyzn, z którymi umawia się na randki. Teraz kandydat na jej chłopaka będzie musiał zaimponować nie tylko jej, ale także jej pupilom - jack russell terierowi oraz syberyjskiemu husky.

Jeśli zastanawiacie się, jak to zrobiła, już spieszymy z odpowiedzią. Otóż psiaki zostały nauczone, aby szczekać, warczeć lub odwracać się tyłem na widok pojedynczych kwiatków lub skąpych wiązanek. Co innego, jeśli mężczyzna pojawi się w ich drzwiach z dużym, przyozdobionym bukietem! To oznacza, że w pełni zasługuje na ich aprobatę.

Nauczyła psy, jak rozpoznać właściwego mężczyznę. Zwierzaki nigdy się nie mylą.png
youtube/Alice Makarenko
Klatka laboratoryjna była całym jego światem. Tak beagle podziękował za zwrócenie wolności

Filmik z uroczymi zwierzakami ujął internautów za serca

Na szczególną uwagę zasługuje też bystrość psiaków. Ich reakcja na pojedynczą roślinę zdecydowanie różni się od tej, kiedy widzi kolorowy, pełen kolorów bukiet. Choć w pierwszym przypadku czworonóg wyraźnie daje do zrozumienia, że ten podarek nie jest zbyt trafny, po zademonstrowaniu lepszej alternatywy nie ma nic przeciwko, aby dokładnie mu się przyjrzeć. Zachowanie psów rozróżniających wartość kwiatów jest naprawdę zabawne.

Nauczyła psy, jak rozpoznać właściwego mężczyznę. Zwierzaki nigdy się nie mylą.png
youtube/Alice Makarenko

Trzeba przyznać, że mężczyźni starający się o serce opiekunki zwierzaków na pewno nie będą mieli łatwej drogi do jej serca. 

Prawie wszystkie kobiety uwielbiają kwiaty

Co prawda materiał wideo ze szkolenia psów powstał kilka lat temu, jednak do tej pory często przewija się w sieci. Oczywiście dyskusji nie podlega fakt, że filmik instruktażowy powstał z przymrużeniem oka. Powszechnie wiadomo, iż liczy się gest, a nie jak najdroższy upominek. Bardzo często nie liczy się wielkość kompozycji, ale pamięć i sam gest. 

 

źródło: youtube

Tagi: Pies Nagranie
Lecą wióry w Tatrach. Leśnicy natknęli się na kwadratowe dziuple. Widzieliście je kiedyś?
W ostatnim czasie leśnicy z Tatrzańskiego Parku Narodowego natknęli się na gigantyczne dziury w drzewach, które wyglądają jakby wyszły spod ręki wandali. Nic bardziej mylnego. W rzeczywistości to robota pewnego płochliwego zwierzęcia. Jaki ptak jest ich autorem i gdzie najczęściej można je znaleźć? Niewątpliwie precyzyjnie wydrążona w drzewie dziupla o kwadratowym bądź prostokątnym kształcie może wydawać się czymś zaskakującym i rzadko spotykanym w polskich lasach. Jesteśmy przekonani, że niektórzy mogliby nawet pomyśleć, że to sprawka człowieka. Okazuje się jednak, że za całym zamieszaniem stroi płochliwe stworzenie, które w Polsce objęto ochroną gatunkową ścisłą.
Czytaj dalej
Kotek i sowa zbliżyli się do siebie tak bardzo, że nawet śpią razem. Trudno oderwać od nich wzrok
Kotek i sowa stali się najlepszymi przyjaciółmi, kiedy oboje zamieszkali w popularnej kawiarni w Japonii. Nie da się ukryć, że widok tej dwójki jest naprawdę uroczy. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że takie traktowanie zwierząt nie prowadzi do niczego dobrego. Przyjaźń, jaka wywiązała się między sową a kotkiem, jest niewątpliwie czymś wyjątkowym. Kawiarnie, w których przebywają zwierzęta, stają się coraz popularniejsze na całym świecie, także w Polsce. Obrońcy ich praw apelują jednak, że podążając w tym kierunku, nie doprowadzimy do niczego dobrego.
Czytaj dalej