Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Nagrała z ukrycia, co jej tata robi z bezpańskim kotem w garażu. Internauci nie mają wątpliwości w osądzie
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 12.08.2023 07:30

Nagrała z ukrycia, co jej tata robi z bezpańskim kotem w garażu. Internauci nie mają wątpliwości w osądzie

Rudy kot
Rudy kot, źródło: reddit.com/r/cats

Świat jest pełen kociarzy. Wielu wielbicieli tego gatunku otwarcie deklaruje swoją miłość do mruczących czworonogów. Jednak nie brakuje też ludzi, którzy wprost mówią o tym, że są to zwierzęta, których nie chcą mieć w swoim otoczeniu. Zazwyczaj są to mężczyźni, którzy na sam pomysł o przygarnięciu kota do domu, reagują skrajnie negatywnymi emocjami. Pewnej internautce udało się przyłapać ojca, który od zawsze zarzekał się, że nienawidzi kotów, na interakcji z bezdomnym czworonogiem. Jego zachowanie wzbudziło ogromny odzew wśród oglądających nagranie. 

Twierdził, że nienawidzi kotów

Z jakiegoś powodu, niektórzy mężczyźni uparcie twierdzą, że nie lubią kotów. Na samą myśl o czworonogu wałęsającym się po domu dostają białej gorączki i potrafią natychmiast wymyślić setki powodów, dla których zwierzę nie może zamieszkać z nim pod jednym dachem. 

Ten schemat podejścia do mruczących czworonogów doskonale znała pewna dziewczyna. Jej tata od lat powtarzał, że nienawidzi kotów i nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Okazało się, że mężczyzna swoje przekonania, przeradza w czyny, których nikt w rodzinie się po nim nie spodziewał. Oczywiście zachowuje się tak tylko wtedy, gdy jest przekonany, że nikt nie patrzy.

Poszedł na grzyby, a znalazł reklamówkę szczeniąt jeszcze z pępowiną. "Miały zdychać w męczarniach"

Córka przyłapała go w garażu z bezdomnym kotem

Córka mężczyzny, który określał się mianem przeciwnika kotów, przyłapała go w garażu podczas czynności, której nikt się po nim nie spodziewał.

Padał deszcz, a do mężczyzny podszedł rudy kot, który od dawna błąkał się po okolicy. Wszyscy okoliczni mieszkańcy wiedzieli, że jest bezdomny. Okazało się, że czworonóg przyszedł do garażu nie tylko po to, żeby schować się przed deszczem. Rudzielec w ogóle nie bał się mężczyzny. Wręcz przeciwnie, pozwalał nawet się dotknąć.

Córka nagrała całą sytuację, a następnie udostępniła filmik w mediach społecznościowych, aby pokazać, jak zachowuje się jej ojciec, który wielokrotnie w życiu powtarzał, że nienawidzi kotów. 

kot.jpg
Mężczyzna zapierał się, że w życiu nie będzie miał kota, źródło: reddit

Internauci przyznają, że dobrze znają ten schemat

Internauci nie zdziwili się reakcją zdeklarowanego przeciwnika kotów, na widok głodnego kocura. Wręcz przeciwnie, wiele osób przyznało, że doskonale zna ten schemat. 

Podobno w każdej rodzinie jest ktoś, kto za żadne skarby nie chce przyznać się do tego, że lubi koty, a w głębi duszy jest kociarzami z krwi i kości. Wiele osób chętnie żartowało z ludzi, którzy lubią koty tylko wtedy, gdy nikt nie patrzy:

  • “Teraz ten kot należy do Twojego taty”;
  • “Jestem prawie pewien, że to teraz jego kot. Gratuluję pięknego rudzielca!”;
  • “Kiedy ludzie mówią ”nienawidzę kotów" tak na prawdę wstydzą się przyznać, że jeszcze nigdy nie mieli kota";
  • Założę się, że nawet wymyślił mu jakieś imię”.

Źródło: reddit